Logikos klaidų grupių analizė


Logikos klaidu grupes. Klaidu grupes. Kalbos kultūra loginė klaida. Kalbos kultura logikos klaidu analize. Kalbos klaidos ir ju grupes. Loginiu klaidu pavyzdziai.

Loginė klaida (sakinyje skirstoma ne pagal tas pačias grupes). Klaidų grupė. Visuma painiojama su dalimi. Klaidų grupė. Painiojamas veikėjas su veiksmo objektu. Klaidų grupė. Sąvokai suteikiamas požymis, kurio ji neturi. Klaidų grupė. Nelogiški pasakymai. Klaidų grupė. Nelogiška žodžio, sakinio ar kalbos vartosena. Klaidų grupė. Sakiniui reikalingas loginis pamatas nepakankamas. Klaidų grupė. Vienas nežinomas aiškinamas kitu nežinomu. Klaidų grupė. Vaizdinių kalbos priemonių nelogiška vartosena.

Gaminame iš natūralios medienos paprastus ir skandinaviškus (su stiklo paketais) langus, vidaus ir lauko duris, laiptus, lauko baldus ir kt.

Iš natūralios medienos gaminame: langus su stiklo paketais, vidaus ir lauko duris, laiptus, lauko baldus. Gamybai taip pat naudojame iš Skandinavijos atvežtą natūralią medieną.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (961 žodžiai)
  • Goda
  • Logikos klaidų grupių analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Logikos klaidų grupių analizė. (2013 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/logikos-klaidu-grupiu-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 21:12
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!