Logikos uždaviniai ir jų atsakymai


Loginiai uzdaviniai su atsakymais. Logikos uzdaviniai su atsakymais. Logines uzduotys su atsakymais. Logikos uzdavinynas. Logikos uzdaviniai ir atsakymai. Uždaviniai su atsakymais. Logikos uždavinių atsakymai. Loginiai uzdaviniai. Logikos uzdaviniu sprendimai. Loginiai uzdaviniai ir atsakymai.

Loginių klasių teorija. Teiginių logika. Tik perskaitę vadovėlio skyrių apie silogistikos teoriją, išspręsite šiuos uždavinius. Jūsų žinios apie įrodymą ir argumentacija, jų taisykles ir klaidas padės spręsti šiuos uždavinius. Sudarykite trumpa svarbiausių logikos terminų žodynėlį ( ne daugiau 10 terminų).

A. Įvertinkite sąvokos apibrėžimo taisyklingumą(raskite klaidą, jei yra), nu . Pirmosios instancijos eismo nutartis, kuri negali būti skundžiama, įsiteisėja ir vykdoma po jos paskelbimo.

Jei randame bent vieną prieštaravimą tarp antitezės sekmenų ir neabejotinai teisingų teiginių (tarkim, ~s2 yra įrodytas faktas), tai anksčiau įrodytieji argumentai laikomi teisingais, o mūsų suformuluotos prielaidos (antitezės) sekmenys įvertinami kaip klaidingi.

Vadinasi, ši tezė turi du argumentus: 1) jei t 1) išvada (angl. Conclusion) – teiginys arba formulė, kuri gaunama iš kokios nors teigi 4) tiesioginė argumentacija - argumentacija, kurios demonstracijoje nenaudojamos sąlyginio ir netie 6) elementarus teiginys (angl. Atomic proposition) – teiginys, gaunamas propoziciniam 9) subordinacija (angl. Subordination) < lot. Sub+ ordinatim (ordinatim – liet. Iš eilės) – liet. Pajungimas.

Teiginių logikoje - santykis tarp formulių, pagrįstas formulių išvedimo santykiu: viena formulė a subordinuota kitai formulei b, tik jei iš b gaunama a, bet b iš a negaunama.

10) konjukcija – sudėtinis teiginys, sudarytas iš kelių paprastų teiginių, sujungtų logine jungtimi ir .

Mru logikos uždaviniai su atsakymais

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2011 m.
  • 7 puslapiai (1460 žodžiai)
  • Logikos uždaviniai ir jų atsakymai
    9.3 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Logikos uždaviniai ir jų atsakymai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/logikos-uzdaviniai-ir-ju-atsakymai.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 09:52
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo