Logistika, ekonominė analizė. Indija, Pietų Afrika, Tailandas


Logistika, ekonominė analizė. Indija, Pietų Afrika, Tailandas. Tikslas. Įvadas. Indija, jos ekonomika, transporto sistema. Indija. Indijos ekonomika. Transportas. (PAR), jos ekonomika, transporto sistema. (PAR) ekonomika. Transportas. Tailandas, jo ekonomika, transporto sistema. Tailando ekonomika. Transportas. Išvados. Šaltiniai. Logistika, ekonominė analizė. Indija, Pietų Afrika, Tailandas.


Visuomeninio transporto Strategija planuoja sujungti taksi ir autobusų paslaugas Pietų Afrika turi didelį geležinkelių tinklą – 14-ą ilgiausią pasaulyje. Su 20 metų greita infrastruktūros atnaujinimo programa nupirkti daugiau kaip 7200 naujų traukinių.

Tailandas yra naujai industrializuota šalis. Jo ekonomika yra priklausoma nuo eksporto, su eksportu, sudarančiu daugiau, negu du trečdalius jo bendrojo vidaus produkto. 2015, pagal Nacionalinės Ekonomikos plėtros ir Socialinio vystymosi Valdybą, Tailando bendrasis vidaus produktą buvo 11.375 trilijonų batų (US$366 milijardai).

Tailando ekonomika užaugo apie 6.5 procento, su 3.02 procentų infliacijos tempu ir šalies bendrasis vidaus produktas 0.7 procento. 2016, prognozuojama, kad Tailando ekonomika užaugs 3.8-4.3 procento. Pramonės ir paslaugų sektoriai yra svarbiausi sektoriai Tailando bendrajam vidaus produktui. Tailandas yra antra pagal dydį ekonomika Pietryčių Azijoje, po Indonezijos.

Transportas Tailande yra įvairus ir chaotiškas, be vienos dominuojančios transporto priemonės. Kelių transportavimas yra pirminė krovinų vežimo forma šalyje. Dideliuose miestuose, taksi motociklai imasi kurjerio paslaugų.

Visos trys pristatytos trečiojo pasaulio valstybės susiduria su nemažai sunkumų plečiant ir auginat savo ekonominį pajėgumą. 2.Tačiau išnagrinėjas gautus duomenis esu įsitikines, kad ateityje visos šios valstybės taps pilnaverčios pasaulinėje rinkoje ir bus stiprios ir įtakingos. 3.Kiekviena iš valstybių didžiausia BVP dalį surenka iš skirtyngų sektorių, geriausią ateitį prognozuočiau Tailandui, nes jau dabar didžiausią dalį BVP jis surenka iš paslaugų sektoriaus, kaip ir visos didžiosios pasaulio valstybės.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 209 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (1245 žodžiai)
  • Oleg
  • Logistika, ekonominė analizė. Indija, Pietų Afrika, Tailandas
    10 - 6 balsai (-ų)
Logistika, ekonominė analizė. Indija, Pietų Afrika, Tailandas. (2016 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistika-ekonomine-analize-indija-pietu-afrika-tailandas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 20:17
×