Logistika praktika


Logistikos praktikos ataskaita. Logistikos praktika. Praktika logistikos imoneje. Praktikos ataskaita logistikos imoneje. Praktikos ataskaita logistika. Logistikos imones praktikos ataskaita. Praktika logistika. Praktikos ataskaita logistikos. Logistikos kursinis darbas. Vidine ir isorine logistika.

Įvadas. Bendrovė kurioje atlikau praktika. Bendrovės aplinkos apibūdinimas. Bendrovės valdymo schema. Bendrovės vidinė ir išorinė aplinka. Bendrovės išorinė aplinka. Bendrovės vidinė aplinka. Eksportas. Sandėliavimas. Išvados. Mano pagrindinis uždavinys buvo teorines žinias panaudoti praktiškai. Nuo 2011m. sausio 31d. iki 2011m. gegužės 13d. atlikau praktika UAB „Augera“ kurios veiklos pobūdis gamyba, pardavimas ir produkcijos pervežimas.

Nuo 2011m. Sausio 31d. Iki 2011m. Gegužės 13d. Atlikau praktika UAB augera kurios veiklos pobūdis gamyba, pardavimas ir produkcijos pervežimas.

Pirmiausia susipažinau su bendrove, jos veikla, organizacine struktūra. Stengiausi įsilieti į aplinką ir ją stebėti. Susipažinusi su bendrovės aplinka ir steigimo dokumentais pradėjau domėtis pervežimu ir su jais susijusiais dokumentais. Tikrinau ar tinkamai paruošta produkcija ir visi dokumentai tikslūs ir tvarkingai užpildyti. Taip pat tikrinau sandėliuojamas pruab augera savo veiklą pradėjo 2000m. Lapkričio 10d. Bendrovė nėra didelė joje dirba administracijos darbuotojai ir 24 darbininkai. Nors nedidelė, tačiau turi gerą verslo strategiją ir jau daugiau nei 10 metų sėkmingai dirba. Užsiima įvairia veikla tai: medžio apdirbimas, medienos pjovimas iš rąstų, įvairių lentų gamyba, taip pat rūpinasi aplinkiniais gyventojais jiems suteikia pjuvenų, malkų, kad žiema jiems būtų šilta. Pagamkaip jau minėjau pagrindiniai produkcijos vartotojai yra užsakovai kuriems produkcija yra pervežama. Taip pat priimami užsakymai ir iš pavienių vartotojų, kuriems reikia įvairių paslaugų (malkų, pjuvenų, lentų, rąstų ir kt. ). Uab augera yra savarankiška įmonė , nepriklausoma nuo tiekėjų. Turi savo miškus iš kurių vežama ir perdirbama mediena, tai pagrindinė žaliava reikalinga darbui. Taip pat turi smulkių tiekėjų.

Kalbant apie konkurencija, tai bendrovė jos beveik nejaučia, nes aplink nėra labai daug įmonių ar bendrovių užsiimančia ta pačia veikla. Uschemoje matome UAB augera valdymą. Akcininkai turi paskyrę generalinį direktorių kuris už viską yra atsakingas. Taip pat matome, kad yra keletas skyrių, gamybos direktorius rūpinasi, kad darbas būtų kokybiškas, laiku atliktas, kad darbuotojai žinotų kiekvienas ką turi padaryti. Jis taip pat rūpinasi ir pervežimu bei pervežimui reikalingų dokumentų tikslumu ir žinoma tuo, kad krovinys laiku pasiektų užsakovą.

Finansų direktorius atsakingas už visas pinigines operacijas, jam pavaldus yra bendrovės buhalteris.

Technikos direktorius turi prižiūrėti, kad darbui reikalinga įranga visada būtų tvarkinga ir nekeltų darbuotojų sveikatai grėsmės. Taip pat dorganizacijos aplinka – tai visuma veiksnių, įtakojančių organizacijos veiklą. Ji aprėpia visus aspektus, susijusius su organizacijos išore ir vidumi. Nors organizacijos aplinka yra skiriama į išorinę ir vidinę, bet šios aplinkos yra tarsi ratas , kurios vidurys yra organizacijos vidinė aplinka, apsupta išorinės.

Organizacijos aplinka skirstoma į vidinę ir išorinę.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1110 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Logistika praktika
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Logistika praktika. (2011 m. Birželio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistika-praktika.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 17:01
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo