Logistika prekybos įmonėje


Logistika imoneje. Logistikos referatai. Sunkvežimio kelionės lapas. Logistika prekybos imonese. Prekybos logistika imoneje. Referatai logistika. Logistika referatai. Krovinių vežimas kelionės lapas. Logistikos imones lietuvoje. Logistikos imones pristatymas.

Logistika prekybos įmonėje. Namų darbas. Turinys. Įvadas. Pristatymas. Išvados. Naudota literatūra. Priedai. Logistikos sampratą , vykdydami savo karines kampanijas, dar iki mūsų eros pradžios suformavo romėnai. Visos karinės kampanijos parengimas ir buvo pavadintas logistika. Logistika – tai dviejų ar daugiau veiklos sričių, kurių tikslai yra užtikrinti žaliavų , materialinių išteklių ir produkcijos planavimą, gamybą, kontrolę bei efektyvų judėjimą iš gamybos taško į vartojimo tašką, tarpusavio sąveika. Šio darbo tikslas. Remiantis įvairiais informaciniais šaltiniais, pristatyti konkrečios prekybos įmonės logistiką.

Logistika – tai dviejų ar daugiau veiklos sričių, kurių tikslai yra užtikrinti žaliavų , materialinių išteklių ir produkcijos planavimą, gamybą, kontrolę bei efektyvųremiantis įmonėje gautais duomenimis ir kitais informaciniais šaltiniais išanalizuoti įmonės logistiką.

Išanalizavus prekybos įmonėje logistiką, tiLietuvoje įmonė parduoda žuvį ir smulkiems verslininkams, ir stambiems prekybos centrams, taip pat ir individualiems vartotojams.

Vežant prekes užsakovams arba individualiems vartotojams, yra išrašoma paskyra į sandėlį pakrauti žuvį. (1priedas).

Individualiems klientams( jei jiem reiki smulkioms įmonėms rašoįmonėms , kurios apmoka už prekes per faktoeilutė, kurioje parašyta, kad 70 proc. Iš šios sąskaitos kylantyvairuotojams, vežantiems prekes užsakovams , yra išrašomas sunkvežimio kelionės lapas. Kuriame rašoma įmonės adresas, vairuotojo vardas , pavardė, automobiluio tipas, markė, valstybinis numeris, spidometro bei degalų likutis išvykstant. (6 priedas).

Eksportuojant prekes į užsienį, be sunkvežimio kelionės lapo,pagrindinė problema, iškylanti vežant prekes užsakovams, yra vairuotojų trūkumas. Kartais, į artimiausius regionus, tenka prekes vežti pačiam įmonės direktoriui. Ši problema vyrauja daugelyje įmonių, nes išvykLietuvoje įmonė parduoda žuvį ir smulkiems verslininkams, ir stambiems prekybos centrams, taip pat ir individualiems vartotojams.

Gavus užsakymą iš kliento, jis įvykdomas tą pačią dieną, jei yra laisvas bent vienas įmonės vairuotojas. O jei to padaryti tą pačią dieną nėra galimybių, tariamasi su klientais dėl užsakymo nuvežimo kitą dieną. Suprantama, kad nukenčia įmonės finansinė padėtis bei reputacpagrindinė problema, iškylanti vežant prekes užsakovams, yra vairuotojų trūkumas. Kartais, į artimiausius regionus, tenka prekes vežti pačiam įmonės direktoriui. Ši problema vyrauja daugelyje įmonių, nes išvykus daugeliui žmonių dirbti į užsienio valstybes, sumažėjo šios specialybės darbuotojų.

šią problemą galima būtų išspręsti, pakėlus vairuotojams darbo atlyginimą. Nes kai kurie žmon

  • Microsoft Word 1727 KB
  • 2011 m.
  • 17 puslapių (795 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Logistika prekybos įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Logistika prekybos įmonėje. (2011 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistika-prekybos-imoneje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 13:20
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo