Logistika. Sandėliavimo optimizavimas prekybos įmonėje “Jums”


Sandelio optimizavimas. Sandelio kastu saltiniu analize. Imones sandeliavimo veiklos optimizavimas. Sandeliavimas imoneje. Asortimento optimizavimas diplominis darbas. Sandėliavimo uždaviniai. Logistika ir sandeliavimas imones. Sandėlio darbuotojų motyvavimo sistema. Sandeliavimo referatai. Sandelio darbo optimizavimas.

Santrauka. Įvadas. Prekybos centro „jums“ veiklos ir informacinių šaltinių analizė. Sandėliavimo optimizavimo teorijos aspektai. Pagrindinė samprata. Sandėliavimo uždaviniai. Sandėlių valdymas. Sandėliavimo sistemos. Sandėliavimo kaštai. Prekybos centro „jums“ sandėliavimo optimizavimas. Parduotuvės aplinka ir sąlygos prekių pristatymui. Parduotuvės išplanavimas ir lentynų išdėstymas. Parduotuvės įrenginiai. Patalpų ir prekių priežiūra. Prekių sandėliavimas ir priėmimas. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe aš apžvelgiau įmonių organizavimo svarbą, nes jokia įmonė negali tikėtis gerų rezultatų tinkamai neorganizuodama savo veiklos, netaikydama darbuotojų motyvavimo priemonių ir pan. Teorinėje kursinio darbo dalyje remdamasis žymių autorių moksline literatūra išanalizavau sandėliavimo uždavinius, sandėlių valdymą, sandėliavimo sistemas bei sandėliavimo kaštų svarbą. Praktinėje dalyje apžvelgiau pasirinktos įmonės aplinką ir sąlygas prekių pristatymui, parduotuvės išplanavimą ir lentynų išdėstymą, taip pat apžvelgiau parduotuvės Lietuvoje sparčiai auga konkuruojančių įmonių skaičius. Šiomis dienomis, esant negailestingai konkurencijai labai sunku įsitvirtinti bei išlikti ir senai veikiančioms įmonėms, ir naujai įrinką besiskverbiančioms. Kiekviena įmonė turi turėti tikslų ir nepriekaištingą veikimo planą – strategiją, be kurios būtų neįmanoma net mažiausia jos veikla, o ypač daug dėmesio turi skirti prekės marketingui, be kurio nebūtų tikslo nei galimybės patiekti prekes galutiniam vartdarbo tikslas : išanalizuoti, prekybos sistemos jums parduotuvės sandėliavimo sistemą datyrimo metodai – informacijos rinkimas, mokslinės – teorinės literatūros analnuo 1998 metų pradėjusi veikti prekybos sistema jums , šiuo metu patogiausiose ir reikalingiausiose pirkėjams vietose jau yra įkūrusi keturiasdešimt prekybos centrų ir ateityje plėsis. Profesionalumas būtina jums darbuotojams sąlyga. Ne išimtis ir šiaulių miesto prekybos centras jums . Šiame centre galima įsigyti ne tik maisto prekių, bet ir higienos priemonių, indų, kitų namų ūkio reikmenų. Prekybos sistema turi konditerijos, kulinarijos bei mėsos perdirbimo cechus, atitinkančius europos sąjungos reikalavimus. Todėl čia, pigiau nei kitur, galima nusipirkti įvairių salotų, mišrainių, pusgaminių, kepinių, mėsos gaminių, kurie yra ekologiškai švarūs, ir idealiai tinka propaguojantiems sveiką gyvenimo būdą.

jums bendradarbiaudama su įvairiais užsienio tiekėjais bei gamintojais, gyventojams užtikrina platų asortimento pasirinkimą, greitą prekės pristatymą ir užsakymą, priimtinas kainas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

įmonė, siekdama gerų rezultatų, sparčiai plečia savo paslaugų ir aptarnavimo kokybę, gerina tobulindama darbuotojų įgūdžius ir keldama jų kvalifikaciją.

Per savo 12 gyvavimo metų, jums užsirekomendavo kaip patikima ir lanksti įmonė.

  • Microsoft Word 273 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (4159 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Logistika. Sandėliavimo optimizavimas prekybos įmonėje “Jums”
    10 - 1 balsai (-ų)
Logistika. Sandėliavimo optimizavimas prekybos įmonėje “Jums” . (2010 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistika-sandeliavimo-optimizavimas-prekybos-imoneje-jums.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 06:48
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo