.

Adomas

Sveiki,esu nusipirkęs mikroautobusa su kuriuo galiu vezioti krovinius po europa, esu atsidaręs individuale veikla  savo vardu , kokia kryptimi  man reiktu judeti  , kad rasti kroviniu  savo mikroautobusui

KlausimaiLogistika2 atsakymaiKlausimas atsakytas
2019 m.
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (2)

Sigita

Siūlyčiau pirmiausia pradėti nuo vietinių pervežimų, perkraustymų, kad užsirekomenduotumėte. Tokių paslaugų tikrai žmonėms reikia, tai aktualu. Susikurkite tinklalapį, kuriame trumpai apibūdinkite savo teikiamas paslaugas. Susiraskite raštingą tinklalapio kūrėją - tai Jūsų veidas. Kai įgysite patirties ir užsirekomenduosite - papildykite teikiamų paslaugų sąrašą iki pervežimų Europoje. Tik nenorėkite 200% pelno "čia ir tuoj pat". :) Sėkmės.

2019 m. Geriausias atsakymas
I.V.

Sveiki,

siūlyčiau pradėti nuo pasirengimo darbų, kurie turėtų prasidėti mažiausiai prieš tris mėnesius. Per tą laiką siūlytina ištirti rinką ir išsiaiškinti, ko labiausiai šiuo metu trūksta. Būtina išanalizuoti nors kelių konkurentų veiklą – ar įmanoma ką nors atlikti geriau už juos. Galbūt verta logistikos paslaugas teikiančioje įmonėje padirbėti ir į veiklos niuansus įsigilinti labiau. Taip pat labai svarbu apskaičiuoti lėšų poreikį, numatyti galimas pajamas. Negalima pamiršti ir nesėkmės varianto, kai sąnaudos didesnės už pajamas, o veiklai nepasiteisinus, būtina turėti atsarginį planą B. 

Arba galima tiesiog registruotis į didžiausią Europos transporto platformą, kuri sujungia krovinius ir transportą www.timocom.lt/. Čia galėsite keturias savaites bandyti savo jėgas nemokamai, o vėliau spręsite ar Jums tinka, patinka, pelninga ir t. t.

Jei netinka pirmas variantas, tai rekomenduočiau tiesiog įkelti skelbimą į pvz. skelbiu.lt ar alio.lt, cargo.lt, lt.transbank.com (ši platforma, kurioje kroviniai laukia pervežėjų) arba kažką panašaus susirasti internete (užsienio šalyse, kur daugiausiai vyksta uždarbiauti lietuvačiai), įkelti savo skelbimą ir laukti skambučių ar el. laiškų. Taip pat nepamiršti draudimo (ne tik transporto, bet ir krovinių).

Sėkmingo verslo!

2019 m.
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×