Logistikos analizė (savarankiškas darbas)


Įvadas. Situacijos analizė. Teorinė darbo dalis. Išvados. Literatūra.


Nuolatiniai vežimai paprastai vyksta tarp gamybos grandinės elementų ir žmonių susitelkimo vietų. Planuojant nuolatinį transportavimo procesą, būtina tiksliai įvertinti galimus transporto vėlavimus, kokį būtiną prekių kiekį transporto priemonės gali vežti nustatytu laiku. Taigi sudarant transporto judėjimo grafikus, būtina atsižvelgti į galimą vėlavimo laiką.

Kai vežama periodiškai, vienas pagrindinių logistikos proceso elementų yra optimalaus transporto priemonių skaičius ir sandėliavimo pajėgumų nustatymas.

Vykdant periodinius vežimus, būtina atidi stebėsena, kad būtų galima laiku reaguoti į pokyčius ir kartu optimizuoti vežimo procesus.

Dažni yra vienkartiniai vežimai, kai vežami atsitiktiniai arba kito tipo kroviniai, kurių negalima priskirti nuolatinių arba periodinių vežimų kategorijai.

Vienkartinių vežimų logistikos procesas paprastai yra susijęs su optimaliu priemonės užsakymo laiku: transporto priemonę užsakius ilgesniam laikui tenka sumokėti už ją papildomą mokestį, o užsakius trumpam laikui, bet per ilgai užlaikius, tenka mokėti už visą laiką ir dar baudą.

Taigi planuojant transporto darbą logistikos sistemoje būtina įvertinti visus komponentus, ypač nepalankias tikimybes (t.y. hidrometeorologinės sąlygos, techniniai, organizaciniai nesklandumai, partnerių nesutarimai ir t.t.), kas leidžia optimaliai naudoti transporto priemones.

Vežamos prekės – kiaurymėtosios perdangos plokštės – jiems jokių ypatingų reikalavimų nereikia kelti. Gelžbetoninių konstrukcijų vidutinis tankis 2400 kg/m3. Jas tiesiog reikia teisingai išdėstyti transporto priemonėje, kad apkrovos į visas transporto priemonės ašis būtų apytiksliai lygios viena kitai.

  • Logistika Analizė
  • Microsoft Word 313 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1190 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aleksandr
  • Logistikos analizė (savarankiškas darbas)
    10 - 1 balsai (-ų)
Logistikos analizė (savarankiškas darbas). (2016 m. Lapkričio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-analize-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:44
×