Logistikos centrai ir jų funkcijos


Logistikos centrai lietuvoje. Kas yra logistikos centras. Logistikos centrų funkcijos. Logistikos centrų paskirtis. Logistikos centro paskirtis. Kas yra logistikos centrai. Logistines funkcijos. Logistikos centras lietuvoje. Logistikos centrai tai. Logistikos funkcijos.

Įvadas. Logistika, jos suvokimas ir funkcijos. Logistikos centrų sąvoka ir vieta logistinės sistemos elementų hierarchijoje. Logistikos centrų paskirtis. Logistikos centrų funkcijos. Logistikos centrų rūšys. Pagrindiniai logistikos centro elementai. Logistikos centrų tinklai. Logistikos centrų privalumai ir pranašumai. Logistikos centrų plėtros perspektyvos lietuvoje. Išvados. Literatūra. Šiandien esame istorinio ivykio - es plėtros - ištakose. Tai naujas iššūkis visoms europos šalims bei svarbiausias pokytis, atversiantis naujas galimybes mums, transporto verslininkams.

Šiandien esame istorinio ivykio - es plėtros - ištakose. Ypatingai šiuo pokyčiu suinteresuoti kelių transporto verslininkai, kurie, jau šiandien dirbdami europos rinkoje, tiki, kad rinkų atvėrimas leis efektyviau dirbti visai europos transporto sistemai.

Dėl konurencingumo vis daugiau firmų didelį demesį skiria logistikai. Logistinė veikla yra daugiabriaunė. Ji apima transporto, sandėlių ūkio, atsargų, personalo valdymą, informacinių sistemų organizavimą, komercinę veiklą ir daugelį kitų sričių [6;6]. Galima netgi teigti, kad logistinio požiūrio esmė yra ištisinis materialinių srautų valdymas, nes tai kiekvienas valdymas yra susiijęs su gamybos sąnaudų mažinimų, kas padidina produkto konkurencingumą rinkoje. Logistikos centrai labia aktuali tema šiuo metu Lietuvoje. Pirmiausia todėl, kad Lietuvos vežėjai užima didžiausią dalį europos tarptautinių tarptautinių pervežimų. O antra, kad Lietuva yra strategiškai geroje vietoje- ne tik senojo žemyno viduryje ir tuo pačiu europos pakraštyje, bet ir turi priėjimą prie baltijos jūros.

  • Microsoft Word 35 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (4311 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Logistikos centrai ir jų funkcijos
    9 - 1 balsai (-ų)
Logistikos centrai ir jų funkcijos. (2011 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-centrai-ir-ju-funkcijos.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 07:39
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo