Logistikos funkcijos


Tema. Verslo logistikoje esantys požiūriai į valdymą yra. Funkcinės logistikos veiklos sritys yra. Pagrindinės veiklos rūšys. Vartotojų aptarnavimo politika. Užsakymų tvarkymas. Atsargų valdymas. Transportas ir transportavimas. Sandėliavimas ir saugojimas. Pagalbinės logistikos veiklos rūšys.

Funkcinis požiūris, t.y. būtinybė atlikti ir valdyti visas reikiamas operacijas, tam, kad medžiagos iš gamintojo pasiektų vartotoją; Išplėstas funkcinis požiūris, kur be pagrindinių operacijų valdymo dar yra atliekama: tiekėjų ir vartotojų rinkos analizė; pasiūlos ir paklausos koordinavimas; prekių, medžiagų, paslaugų judėjimo proceso dalyvių interesų harmonizavimas.

Transportavimas; saugojimas; pakavimas; medžiagų priežiūra (kokybės standartų kontrolė); užsakymų priėmimo procesas; prognozavimas; produkcijos planavimas; pirkimas; klientų aptarnavimas; vietos pasirinkimas.

Tai sistema, kuri skatina produktų pasiskirstymo procesą ir „nukreipia“ veiksmus, kad būtų patenkinti klientų užsakymų reikalavimai.

Vienas svarbiausių logistikos procesų komponentų yra produktų judėjimo iš gamybos vietų į vartojimo vietas užtikrinimas bei jų grąžinimas pardavėjui.

Transportavimas suteikia produkcijai vietos ir laiko vertę. Ką tas reiškia???

Taip pat...spręstinas klausimas: sandėliai turėtų būti nuosavi ar išnuomoti; svarbu sandėlių išdėstymas ir išplanavimas, atsargų saugumas ir išlaikymas; saugumo-apsaugos sistemos; personalo lavinimas; našumo įvertinimas.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 60 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (579 žodžiai)
  • D
  • Logistikos funkcijos
    10 - 8 balsai (-ų)
Logistikos funkcijos. (2015 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-funkcijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:36
×