Logistikos įmonė: praktikos ataskaita


Turinys. Užduotis. Įvadas. Praktikos bazės informacija. Praktikos bazės aprašymas. Analizė. Trumpa istorija.Apibūdinimas. Pirmieji įspūdžiai. Įmonės struktūra, padalinių veiklos analizė. Transporto dokumentai, jų rengimas. Informacinės sistemos ir kompiuterinės programos naudojamos įmonėje. Mano praktikos nauda įmonei. Pastabos. Išvados.


Pirmasis įspūdis buvo gan apgaulingas. Atvykęs nurodytu adresu nepamačiau jokio didžiulio ofiso ar bazės. Tai buvo paprastas pastatas, kuriame įsikūręs ofisas. Nepaisant to „Bleiras logostics“ įsikūrusi strategiškai geroje vietoje, atokiau nuo miesto centro kas leidžia turėti didesnį transporto kiekį, patogesnį privažiavimą, gerą susisiekimą.

Užėjus į patį ofisą dėmesį patraukia tai, kad visų padalinių vadovai bei direktoriai sėdi vienoje patalpoje. Tai sukuria labai jaukią ir darbingą aplinką. Kolektyvas dirba profisionaliai, konsultuojasi tarpusavyje, visi kartu sprendžia iškilusius nesklandumus. Kiekvienas ten dirbantis turi sukaupęs gan didelę darbo patirtį.

Kiekviena darbo vieta yra aprūpinta visa reikalinga įranga (telefonas, kompiuteris, spausdintuvas).

Praktikos metu gavau nemažai užduočių. Pirmosiomis dienomis buvau supažindintas su bendrovės veikla, jos paskirstymu atskiriems asmenims. Taip pat susipažinau su bendrovėje naudojamomis sutartimis, jų sudarymu. Buvau paskirtas vadybininko (pervežimų vadovo) asistentu. Man pavestos pareigos buvo bendravimas su klientais telefonu bei elektroniniu paštu. Teko skambinti bei siūsti elektroninius laiškus ieškant rinkoje esančių laisvų krovinių.

Supažinau su įmonės transporto valdymo sistema „Infotrans“. Tai programa padedanti sudarinėti vežamų krovinių tvarkaraščius bei sudaryti greičiausius ir ekonomiškiausius maršrutus. Taigi kaip asistentas padėjau jų ieškoti ir sudarinėti. Dar viena programa su kuria teko susipažinti ir dirbti buvo mašinų stebėjimo programa „Citypoint“. Ši programa leidžia stebėti judančius krovinius kelyje bet kurioje šalyje, matyti kokiu laiku krovinys pajudėjo bei kokiu laiku jis pasiekė finišą.

  • Logistika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 606 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1276 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Logistikos įmonė: praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Logistikos įmonė: praktikos ataskaita . (2017 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-imone-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 08:09
×