Logistikos įmonės veiklos analizė


Trumpai apie ,,renesanso“ logistika. Uab ,,Renesanso“ logistika darbo saugos reikalavimai. Įmonės vizija,misija, tikslai ir strategijos. Uab ,,Renesansas“ vertybių politika. Svarbiausi sektoriaus veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Įmonės valdymo organizacinė struktūra. Įmonės tikslai. Įmonės pasiekimai. Tikslinė rinka. Krovinių gabenimas. Krovinių gabenimas žemės transportu. Marketingas įmonėje. Išvados. Literatūra ir kiti šaltiniai.


„Renesansas“, savo veiklą pradėjusi 1992 metais, dirba transporto paslaugų srityje ir sėkmingai sprendžia logistikos rinkos keliamas užduotis: laiku pristato krovinius bei užtikrina aukštos kokybės klientų aptarnavimą. UAB „Renesansas“ teikia , paprastų, rinktinių (smulkių), kombinuotu, krovinių pervežimo visoje Europoje automobilių transportu paslaugas. Užsiima miškų valymu, krūmų perdirbimu pjuvenomis ir jų pardavimu. UAB ,,Renesansas“. Įmonė teikia dar tokias paslaugas:

Įmonė išskirtinį dėmesį skiria klientų aptarnavimui ir aukščiausiai paslaugų kokybei. UAB “Renesansas” pradėjo diegti į įmonės vilkikus transporto kontrolės sistemas “NaviSat”. Dabar visuose automobiliuose yra įmontuota sekimo sistema, kurios dėka visą parą galima stebėti krovinio ir automobilio judėjimo kelią bei kryptį. Įmonė bet kuriuo metu žino kur tiksliai yra jų automobilis ir kliento krovinys.

Visi automobiliai turi navigacijos sistemas “Clarion”, “VDO”, kurios padeda įmonės vairuotojams greičiau rasti reikiamus adresus, tuo paslaugos bus įvykdomos greičiau ir kokybiškiau.

Šių sistemų pagalba įmonė gali efektyviau išnaudoti transporto priemones, kontroliuoti techninius parametrus, užtikrinti vairuotojo saugumą, greičiau reaguoti į pavojaus signalus ir kt.. Įmonė savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais, vartotojų teisėmis, darbuotojų teisėmis, bei pagrindiniais standartais: ISO 9001 ir ISO 14000. Įmonėje yra sudarytas segtuvas, kuriame susegti visi kokybės standartai, kuriais įmonė vadovaujasi. Kiekvienas įmonės darbuotojas privalo su jais susipažinti ir užpildyti lapą, kuriame yra: varda, pavardė, pareigos, susipažinimo su kokybės standartais data.

UAB „Renesansas“ vertybės: sąžiningumas, atsakomybė, asmeninis tobulėjimas, orientacija į rezultatą, kokybė.

Sąžiningumas – visur, kad ir ką bedarytume.

Atsakomybė – vykdymas kiekvieno duoto įsipareigojimo.

Bei nuo to, kaip sėkmingai sugebame bendradarbiauti tarpusavyje.

Kokybė – paslaugų vykdymas pagal klientų reikalavimus bei norus.

Tinkama subrandovų atranka bei kokybė dirbant su jais,

Kokybiškas darbas vienas kito atžvilgiu,

Geriausia rekomendacija – kokybiškas darbas.

Įmonės vadovas yra direktorius. Jis vadovauja pardavimų skyriui, logistikos skyriui, biuro vadybininkui – apskaitininkui ir buhalteriui. Direktoriaus vadovavimo stilius yra profesionalaus lygio. Jis vadovaujasi įmonės nuostatais, valstybės standartais bei pareiginiais nuostatais. Jis prižiūri įmonės veiklą, kad išlaikyti įmonės poziciją rinkoje, bendrauja su kiekvienu savo darbuotoju asmeniškai, bei su visais kartu per susirinkimus. Jis visą laiką žino apie naujų klientų atsiradimą, kokios buvo problemos ar atsitikimai, kokios būvo pridėtos pastangos, kad jie būtų išspresti.

Įmonėje yra du vadybininkų padaliniai, bendradarbiaujantys tarpusavyje:

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 115 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2415 žodžiai)
  • Kolegija
  • Artom
  • Logistikos įmonės veiklos analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Logistikos įmonės veiklos analizė. (2016 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-imones-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 23:24
×