Logistikos įmonės verslo modelio analizė UAB “Transekspedicija”


Darbo objektas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Įvertinimo veiksniai.   X . Vidinis potencialas. Konkurentų pranašumas. Penkios konkurencinės jėgos.


Lietuvai stojant į Europos Sąjungа ir įsiliejant į bendrą ES erdvę, nemažai vilčių sieta su mūsų šalies transporto ir logistikos verslo plėtra. Logistika Lietuvoje per pastaruosius kelis metus labai išpopuliarėjo ir sparčiai augo. Lietuva yra tranzito šalis ir per čia praveža dideli srautą krovinių, todėl išanalizuosim logistikos įmonę, nustatysime konkurencijos lygį, atliksime SSGG analizę, kurios dėka galėsime matyti logistikos įmonės stipriąsias ir silpnąsias puses bei galimybes. Ši įmonė užsiima Tiek perževimais Europoje tiek Rusijoje, taip pat plėtoja savo sandėliavimo ir visos logistikos grandinės procesą.

Darbo objektas : UAB Įmonės verslo modelis

Darbo tikslas: Išanalizuoti UAB “Transekspedicija” įmone

Darbo uždaviniai:

SSGG analizė.

Organizacijos veiksmų analizė

UAB„Transekspedicija“ veiksmų analizėjė susideda iš vidinių ir išorinių veiksmų, kurie gali būti teigiami ir neigiami. Stipriausias vidinis veiksnys yra Patikima organizacinė strukūra, tačiau tai dinamiškas veiksnys, kuris gali staigiai pakisti. Silpniausias veiksnys vadovų nepastovumas, tai tiesiogiai veikia visai veiklai. Stipriausias išorinis veiksnys yra operatyvumas, o silpniausi- didelė konkurencija ir veiklą ribojantys įstatymai, jie veikia tiesiogiai visa veiklą.

Paveiksle pavaizduota UAB „Transekspedicija“ struktūra. Ji susideda iš akcininkų susirinkimo, direktoriaus, administracijos, buhalterijos, transporto, sandėliavimo bei ekspedicijos padalinių ir darbuotojų.

Aplinkos stabilumas susideda iš keturių veiksnių. Politinė situacija šiuo atvėju yra ganėtinai nepalanki, ekonominė situacija- nei palanki, nei nepalanki, socialinė situacija yra palanki ir technologinė situacija taip pat palanki. Atlikus skaičiavimą, galime spręsti, jog visumoje aplinka yra palanki, nes gauname 2.42 koeficientą.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 87 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (959 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aidas
  • Logistikos įmonės verslo modelio analizė UAB “Transekspedicija”
    10 - 9 balsai (-ų)
Logistikos įmonės verslo modelio analizė UAB “Transekspedicija”. (2016 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-imones-verslo-modelio-analize-uab-transekspedicija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:52
×