Logistikos įmonės verslo planas


Transporto imones verslo planas. Ssgg analize logistines imones.

Įvadas. Transporto paslaugų rinkos analizė šalyje. Šalies transporto verslo aplinka ir išorinių veiksnių poveikis. Transporto strategijos kryptys. Analizuojamos transporto rinkos analize pasiūlos ir paklausos sugretinimas. Analizuojamos rinkos pasiūlos subjektai ir jų konkurencingumas. Rinkos analizė. Konkurencijos analizė. Transporto įmonės ir jos ekonominės veiklos analizė. Transporto įmones pristatymas. ,1 Įmonės tikslai. Struktūra ir funkcijų paskirstymas. Generalinis direktorius. Visuotinis akcininkų susirinkimas. Įmonės turima įranga. Teikiamos paslaugos. Tiekėjai. Rizikos veiksniai. Darbo atlygio sistema. Atlygis už darbą. Pareigybinio mėnesinio darbo užmokesčio (PMDU). Kintamas mėnesinis darbo užmokestis (KDU). Skatinimo už pasiektus bendrovės rezultatus. Finansinė analizė. Įmonės kompleksinė SSGG analizė. Transporto įmonės plėtros galimybės. Transporto įmonės veiklos prognozė. Įmones veiklos strategija, trumpalaikis ir vidutines trukmes planavimas. Įmonės veiklos trumpalaikis ir vidutinės trukmės planavimas. Įmonės investicijos ir finansavimo šaltinių paieška. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Šiai dienas UAB “x“ neblogai žinoma logistikos ir kompleksines paslaugas teikianti įmonė. UAB „x“ buvo įkurta 2005 m.

Bendrovė įsikūrusi šalia Vilniaus oro uosto esančio muitinės krovinių posto „Kirtimai“, Dariaus ir Girėno gatvėje. UAB „x“ yra tikroji Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ narė nuo ir dalyvauja TIR sistemoje.

Įmonė orientuojasi į įvairaus tipo klientus, nesvarbu ar tai smulkios individualios įmonės Lietuvoje ar fiziniai asmenys. Esminis įmonės sėkmės garantas - partnerių ir klientų pasitikėjimas atliekant bendrus projektus. Labai prisidėjo patraukli ir palanki kainų politika ir griežti reikalavimai tiekiamų paslaugų kokybei.

Darbo tikslai:

Išanalizuoti šalies transporto paslaugu rinką

Aprašyti transporto įmonę, ir jos veiklos ekonominę analizę.

Išanalizuoti įmonės veiklos plėtros galimybes.

  • Microsoft Word 64 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (4938 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Logistikos įmonės verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Logistikos įmonės verslo planas. (2014 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 05:31
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo