Logistikos įmonių UAB „Girteka“ ir UAB „Magnus Logistics“ palyginimas


UAB „Girteka“ ir UAB „Magnus Logistics“ palyginimas. Įmonių aprašymas. UAB „Girteka“. UAB „Magnus Logistics“. Įmonių darbuotojai bei jų motyvavimas. Įmonių autoparkai bei naudojamas transportas. Įmonių metinės apyvartos. Svetainių dizainai. Komunikacija. Išvados.


UAB „GIRTEKA“ savo veiklą pradėjo 1996 metais. Veiklos pradžioje bendrovėje dirbo 3 darbuotojai ir paslaugos buvo teikiamos vienu krovininiu automobiliu. Spartus bendrovės augimas prasidėjo 2000 metais, kai UAB „Girteka“ įsigijo nauja biurą, įsigijo automobilius ir susiformavo skyrius bendrovės viduje. Vizija – tapti viena lyderiaujančių krovinių gabenimo veiklą vykdančių tarptautinių kompanijų Rytų Europoje.Misija – teikiant aukščiausios kokybės paslaugas, padėti klientams kelyje link visų jų verslo tikslų.

UAB „Girteka“ metinė apyvarta 4 metus iš eilės yra pastovi ir siekia apie 100 mln. EUR. Magnus Logistics metinės apyvartos vis didėja. Per 4 metus apyvarta padidėjo nuo 20-30 mln. EUR iki 50-100 mln. EUR, tad matomas ryškus augimas.

UAB „Girteka”Patrauklus, bei naujoviškas svetainės dizainas, daug su kompanija susijusių paveikslėlių, nesudėtinga struktūra, lengva rasti norimą informaciją. Svetainėja akcentuota pilka ir raudonos spalvos.

UAB „Magnus” Minimalistinis dizainas, paprastas ir aiškus, nesudėtinga struktūra, vos keletas vaizdų, aiškiai įskaitomas šriftas, šiek tiek akcentuojama tamsiai raudona spalva, simbolizuojanti įmonės logotipą.

Abi įmonės išvysčiusios komunikacija, ko pasekoje komunikuoti su šiomis įmonėmis patogu bet kuriuo paros metu, esant bet kurioje Europos šalyje, taip pat Rusijoje. Svetainėse pateikti skirtingų sričių atstovų kontaktai, dėl to komunikacija tikslesnė ir greitesnė.

UAB „Girteka“ yra sukaupusi didesnę patirtį , ir turinti nuosavą transportą, apie 740 darbuotojų, bei teikianti paslaugas tarptautiniu mastu, jos metinė apyvarta yra pastovi jau nuo 2011 metų, ji siekia 100 mln.

  • MS PowerPoint 1522 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (643 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arūnas
  • Logistikos įmonių UAB „Girteka“ ir UAB „Magnus Logistics“ palyginimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Logistikos įmonių UAB „Girteka“ ir UAB „Magnus Logistics“ palyginimas. (2019 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-imoniu-uab-girteka-ir-uab-magnus-logistics-palyginimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 17:39
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo