Logistikos informacinės sistemos ir jų naudojimas logistikoje


Įvadas. Logistikos informacinės sistemos. Duomenų rinkimas. Informacinių technologijų pritaikymas logistikoje. Praktinė dalis. Išvada. Literatūra.


Duomenų konvertavimas į informaciją, vaizdavimas ją tokiu būdu, kad būtų naudinga priimant sprendimus, ir informacijos užtikrinimas sprendimų metodais yra laikomas informacinės sistemos pagrindu. Logistikos informacinės sistemos yra įmonės bendras informacinės sistemos pogrupis, ir jis yra nukreiptas į konkrečias logistikos sprendimų problemas.

Įvestis yra duomenų elementai, kurie reikalingi planavimui ir logistikos sistemos, gautos iš šaltinių, pavyzdžiui, klientų ar bendrovės įrašų, valdymui.

Duomenų bazės valdymas apima saugomų ir susigrąžintų duomenų atranką, analizės metodų ir pagrindinių duomenų apdorojimo procedūrų pasirinkimą.

UAB iTree Lietuva yra platininis Oracle partneris. Siūlo plačią IT paslaugų, susijusių su šiomis technologijomis, aibę savo klientams Lietuvoje ir visoje Europoje. iTree Taip pat įmonė teikia Oracle technologijų administravimo paslaugas bei parduoda Oracle produktų licencijas.

 Šiuolaikinėse įmonėse neįsivaizduojamas darbas be logistikos informacinių sistemų, jos padeda sutaupyti laiką, palengvina sandėliavimo darbą. Be to, geriausias pavyzdys bendrovė iTree, įmonės gali įsidiegti tokią IT sistemą, kad žmogui būtų patogu ir lengva ja naudotis bei prižiūrėti, kad ta sistema veiktų sklandžiai ir užtikrintų lengvesnį įmonės valdymą vadovui. Taigi taip palengvinamas organizacinis valdymas ir įgaunamas konkurencinis pranašumas.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1503 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilė
  • Logistikos informacinės sistemos ir jų naudojimas logistikoje
    10 - 6 balsai (-ų)
Logistikos informacinės sistemos ir jų naudojimas logistikoje. (2015 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-informacines-sistemos-ir-ju-naudojimas-logistikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 02:49
×