Logistikos ir transporto imonių valdymas


Įvadas. Teorine dalis prognozavimas. Planavimo samprata ir reikšmė organizavimo funkcijos samprata. Ir reikšmė transporto paslaugų organizavimas. Informacijos esmė ir reikšmė transporte. Praktinė dalis vadybininko funkcijos ir strategijos. Iniciatyvus valdymas. Informacijos tobulinimas. Ribotas naudojamų vežėjų kiekis. Vežėjų derybos. Sutarčių sudarymas. Smulkiųjų siuntų vežimo strategija. Didesnių siuntų vežimo strategija. Atvežamų krovinių vežimo strategija. Sandėliavimas ir medžiagų tvarkymas. Vadybininko - transportavimo valdymo analizė. Transportavimo valdymo sudedamosios dalys. Eismo valdymas, kaip aprūpinimo funkcija. Veiklos rūšys ir personalo funkcijos. Eismo funkcijų augimas. Kontrolės pasikeitimai. Eismo valdymo veiklos rūšių aspektai. Vežimų planavimas. Užsakymų servisas. Ekspedijavimas / sekimas. Pirminis patikrinimas / įvertinimas. Patikrinimas / vežimo sąskaitos apmokėjimas. Užlaikymas. Pretenzijos. Privačių automobilių bei sunkvežimių valdymas. Transportavimo biudžeto valdymas. Transportavimo valdymo veiklos personalo ir administraciniai aspektai. Metodo parinkimas. Paslaugų ir pasiūlos apdraudimas. Derybos. Darbą reguliuojančios taisyklės. Verslo politikos pasirinkimas. Kasmetinių transportavimo reikalavimų planavimas. Biudžeto planavimas. Informacinės sistemos. Sistemų analizavimas. Vadovavimas ir vykdymo vystymas. Transporto vadybos perspektyvos. Bendra transportavimo kaina. Transporto skyriaus žmonių išteklių valdymas. Išvados. Literatūra.

Transportas šiandien yra viena iš prioritetiškai plėtojamų ūkio šakų: jis sudaro apie 20 bendro nacionalinio produkto, o krovinių vežimo sąnaudos sudaro apie 8 bendro nacionalinio produkto. Transportavimas yra būtinas veiksnys kompanijos bendroje verslo logistikos veikloje, todėl darbo tikslas yra išnagrinėti transportavimo valdymo funkcijas tiek strateginiu, tiek tiesioginio panaudojimo lygiais.

Transportavimo valdymas – tai transportavimo paslaugų kontrolė ir valdymas. Jis gali būti panaudotas žmogui kaip profesijos apibūdinimas ar net visam skyriui, susijusiam su prekių platinimu.

Kelių transporto produkcija yra krovinių ir keleivių vežimai. Transportas nesukuria naujų produktų, naujų daiktų, o tik gabena žaliavas bei pagamintą produkciją, kuri sukurta pramonėje ar ūkio šakose ir užtikrina, kad sinchroniškai veiktų gamybos ir gamybos procesui reikalingų medžiagų tiekimo sistemos. Tai yra esminis momentas dėl kurio, transportas priskiriamas paslaugoms, o ne gamybai. Transportas, gabendamas šią produkciją, atlieka materialinį procesą – šios produkcijos vietos pakeitimą, jos pristatymą vartotojui. Tai ir sudaro transporto paslaugos, turinčios tiesioginę sąveiką su materialinėmis gėrybėmis, esmę, nes transporto veiklos pagrindas yra kroviniai arba keleiviai. Produkto gamyba tik tada galutinai baigta, kai produktas yra pristatytas į vartojimo vietą vartojimui arba tolesniam jo perdirbimui. Kelių transportas, gabendamas krovinius, toliau tęsia gamybos procesą paskirstymo srityje, o veždamas keleivius, tenkina žmonių susisiekimo poreikius, Dalyvauja aptarnavimo srityje.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 36 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (4467 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sergejus
  • Logistikos ir transporto imonių valdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Logistikos ir transporto imonių valdymas. (2012 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-ir-transporto-imoniu-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:57
×