Logistikos praktika įmonėje


Įvadas. UAB „Transorloja“ veiklos analizė. Uab „Transorloja“ autovežiais ir vilkikais aptarnaujamos šalys. Įmonės UAB „Transorloja“ personalas. UAB „Transorloja“ transporto parkas. Mercedes-benz Renault Scania Volvo Fm Įmonės naudojamas „Rolfo“, ir „Kaessbohrer autovežių priekabos talpinančios 5-6 lengvuosius automobilius. Vilkikų autoparkas su teninėmis priekabomis. Mercedes-benz Actros 1841, Rinkos analizė ir konkurencija. UAB „Transorloja“ SSGG analizė. Svarbiausi sektoriaus veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Išvados. Pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Uždaroji akcinė bendrovė „Transorloja“ : Moletų g. 64, 28135, Utena.

UAB „Transorloja“ šiuo metu dirba apie 240 žmonių. Didžiają dalį įmonės personalo sudaro autovežių bei vilkikų vairuotojai arba dar kitaip ekspeditoriai , jie yra firmos varomoji jėga. Įmonėja taip pat dirba logistai kurie sudaro kelionė maršrutus , bei kelionių planus , bendrauja su ekspeditoriais ir veikia taip , kad viskas klostytų tvarkingai bei pelningai. Taip pat įmonė turi vadybininkus ir buhalterius, kurie vykdo įmonės apskaitą.

Įmonės naudojamas „Rolfo“, ir „Kaessbohrer autovežių priekabos talpinančios 5-6 lengvuosius automobilius

Įstojus į Europos Sąjungą susidarė dar stipresnė konkurencija tarp vežėjų, kadangi iš keleto

vartojamąsias savybes. Taigi, mūsų transporto įmonėms tenka susidurti su vis aštresne konkurencija, kas skatina efektyviau paskirstyti turimus resursus. Kadangi maršrutas yra prekė, vežėjams ji turi būti parduodama kuo palankesnėmis užsakovui sąlygomis. Pagal Europos ekonominės bendrijos reikalavimus visas reguliarusis transportas turi dirbti rentabiliai, be to, konkurso sąlygomis. Visi dirbantys vežėjai turi darbuotis vienodomis sąlygomis, nepriklausomai nuo įmonės priklausomybės ar statuso.

Gerinti paslaugų kokybę pervežant tiek krovinius autevžias tiek kitu įmonės transportu. Šiuo metų yra ganėtinai daug įmonių teikiančių panašaus pobūdžio paslaugas todėl įmonej reiktų gerinti paslaugų kokybės ir kainos santykį ir teikti rinkai konkurencingesnes paslaugas. Taip pat įstojus į Europos sąjunga atsirado daugybė konkrencijos iš kitų Europos sąjungos šalių vežėjų.

Ieškotis naujų rinkų siekiant užtikrinti įmonės stabilumą, jai netikėtai įmonė prarastų vieną ar kita svarbią rinką.

Taip pat įmonei derėtų plesti veiklą tarp individualių asmenų užsakymų tiek automibilių tiek krovinių pervežimu.

Gerinti savo darbuotojų socialinę ir materialinę gerovę, nes šiuo metu autovežių vairuotojų deficitas, trūksta tiek patyrusių vairuotojų tiek kvalifikuotos darbo jėgos.

  • Logistika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1496 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (1717 žodžiai)
  • Kolegija
  • Artom
  • Logistikos praktika įmonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Logistikos praktika įmonėje. (2014 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-praktika-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 23:21
×