Logistikos praktikos ataskaita FL technics


Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox. Ab fl technics mokslo baze.

Įvadas. Apie įmonę. Įmonės bendra apžvalga. Sandėliai terminalai angarai ir jų veikla. Angarai. Transporto priemonių parkas. Vežimų technologija ir dokumentai, susijusieji su vežimų proceso vykdymu. Įmonės veikloje naudojamos informacinės technologijos. Įmonės vidinė ir išorinė aplinka. Įmonės finansinė padėtis. Darbo apmokėjimo ir darbuotojų skatinimo sistema. Personalas, struktūra , dinamika. Organizacinė struktūra. Partneriai ir klientai. Marketingas. Paslaugų kokybės valdymas ir kontrolė. Tyrimas. ab fl technics sandėlio procesų empirinis tyrimas. Tyrimo eiga. Empirinio tyrimo rezultatai. Sandėlio darbuotojai. Sandėlio darbuotoju pareigos, atsakomybė. Prekių priėmimo procesas. Detalių tikrinimo procesas. Detalių patalpinimo procesas. Detalių judėjimo procesas. Sandėlio ryšys su kitais įmonės skyriais. Išvados. Literatūra.

Šioje praktikos ataskaitoje apžvelgsiu įmonę AB,,FL Technics“. Apžvelgdamas įmonę panaudosiu žinias, įgautas paskaitu metu ir atliekant praktiką.

Praktikos metu susipažinau su ,,FL technics“ struktūra, organizacine struktūra bei atsakomybėmis. Taip pat praktikos metu susipažinau su įmonės logistikos sistema. Praktikos metu atlikinėjau paskirtas užduotis, stengiausi panaudoti įgautas teorines žinias, stebėjau kaip tarptautinėje įmonėje yra dirbama.

Išsirinkau AB ,,FL technics“ todėl, kad ši įmonė žinoma visame pasaulyje, yra labai stipri įmonė.

  • Logistika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 297 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (3297 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ignas
  • Logistikos praktikos ataskaita FL technics
    10 - 4 balsai (-ų)
Logistikos praktikos ataskaita FL technics. (2014 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-praktikos-ataskaita-fl-technics.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 04:44
×