Logistikos praktinis taikymas


Naujausių informacinių technologijų taikymas. Krovinio , transporto priemonės ir vairuotojo identifikacija bei padėtis. Transporto priemonės vietos identifikavimas ir dvipusės komunikacijos. Esamos eismo sąlygos. Realaus laiko maršrutai. Užsakymą tvarkymo ir įmonės logistikos valdymo informacinės sistemos integravimas. Pagrindinis informacijos poreikis. Sprendimo tipas. Bendruosius verslo duomenis. Duomenų atstatymas. Duomenų apdorojimas.

2. Užsakymą tvarkymo ir įmonės logistikos valdymo informacinės sistemos integravimas

Bendruosius verslo duomenis galima gauti iš prekybinių ir profesinių organizacijų. Profesiniai žurnalai ir leidiniai yra naudingas informacijos šaltinis. Juose galima rasti pranešimų apie įvairius tyrimus ir dabartinių darbo metodų apžvalgas. Valstybinių institucijų statistiniai leidiniai irgi gali būti vertingas informacijos šaltinis. Juose rasime duomenų apie gyventojų migraciją, atsargų dydi, gyvenamųjų namų statybas, vartotojų kredito išlaidas.

Paprastai duomenų bazė susideda iš įvairių kompiuterizuotų duomenų failų, pvz., vežimų apmokėjimo sistema, transportavimo fiksavimas, atsargų padėtis, vykdomi užsakymai, panaikinti užsakymai ir pastovaus dydžio išlaidos įvairioms logistikos veiklos sritims, marketingui ir gamybai. Kompiuterizuota informacinė sistema turi atlikti šias funkcijas:

Duomenų apdorojimas - tai funkcija, kurią naudojant duomenys pateikiami patogesne forma, rengiamos prekių išrinkimo sandėliuose instrukcijos, krovinių sąskaitos ir spausdinami užsakymai.

Paaiškinti šiuolaikinės užsakymų tvarkymo sistemos pagrindinius principus ir pateikti naujausių informacinių technologijų taikymo logistikoje pavyzdžius.

Atskleisti užsakymų tvarkymo ir įmonės logistikos informacinės sistemos integravimo būtinybę.

Paaiškinti informacinius logistinės sistemos poreikius ir išaiškinti logistikos informacinės sistemos planavimo esmę.

Kokios yra užsakymų priėmimo alternatyvos? Kokia iš alternatyvų turi dideles plėtros galimybes ateityje?

  • Logistika Konspektas
  • Microsoft Word 41 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (3261 žodžiai)
  • Greta
  • Logistikos praktinis taikymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Logistikos praktinis taikymas. (2014 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-praktinis-taikymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:04
×