Logistikos procesų vertinimas UAB "Saurida"


Baigiamosios praktikos ataskaita Uab „Saurida“. Darbo objektas Uab ,,Saurida“ logistikos procesai. Uab ,,saurida“ charakteristika. Logistinio verslo aplinka. Įmonės veiklos planavimo, organizavimo, personalo valdymo ypatumai. Klientų užsakymų pateikimą ir vykdymo procesą bei sandėliavimo ir atsargų valdymo ypatumus. Logistinio produkto priėmimą, iškrovimą ir kokybišką logistinio produkto vežimą. Išvados.


Darbo uždaviniai: 1. Pateikti UAB ,,Saurida“ veiklos charakteristiką; 2. Išanalizuoti UAB ,,Saurida“ logistinio verslo aplinką; 3. Atskleisti įmonės veiklos planavimo, organizavimo, personalo valdymo ypatumus; 4. Išnagrinėti klientų užsakymų pateikimą ir vykdymo procesą bei sandėliavimo ir atsargų valdymo ypatumus; 5. Išanalizuoti logistinio produkto priėmimą, iškrovimą ir kokybišką logistinio produkto vežimą.

Didėjantis ne darbo lygis Didėjanti infliacija Mažas darbo našumas.

Įmonės veiklos planavimo, organizavimo, personalo valdymo ypatumai.

Planavimas yra neatsiejma ir labai svarbi UAB „Saurida“ įmonės veiklos dalis, čia stengiamiasi suplanuoti viską iki menkiausių detalių, tačiau pagrindinis rodiklis visgi lieka rinka, analizuojami turimi rezultatai, planuojama, kokią rinkos dalį tikimasi užimti, kokiomis kainomis, kokiomis priemonėmis skatins pardavimus, motyvuos darbuotojus. UAB „Saurida“ įmonėje vyrauja strateginis planavimas – procesas, turintis didelį ir nuolatinį poveikį įmonės veiklai. Jis numato ateities plėtros kryptis ir strategijos įgyvendinimo sprendimus. Padeda numatyti ir spręsti svarbiausias problemas, susijusias su produktų ir žaliavų logistika.

Kaip ir kiekviena didelė organizacija, siekianti pelno, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba, taip ir UAB „Saurida“ planuoja savo veiklą tam, kad veiktų be chaoso ir nuostolių. Planavimas šioje įmonėje grindžiamas, remiantis pagrindiniais planavimo principais, pradedant nuo aiškių tikslų ir uždavinių iškėlimo.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 61 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (966 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jonaitė
  • Logistikos procesų vertinimas UAB "Saurida"
    10 - 3 balsai (-ų)
Logistikos procesų vertinimas UAB "Saurida". (2016 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-procesu-vertinimas-uab-saurida.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 14:05
×