Logistikos sistema skaidrės


Uab „Vikeda“ logistikos sistema. Apie Uab „Vikeda“. Uab „VIKEDA“ yra naujausia ir moderniausia valgomųjų ledų gamybos įmonė Lietuvoje. RVASTV - sistema yra moksliškai pagrįsta šiuolaikinė maisto saugos užtikrinimo sistema. Misija ir vizija. Misija gaminti saugų ir kokybišką produktą – valgomuosius ledus. Vadovybė, siekdama plėtoti bei įgyvendinti maisto saugos vadybos sistemą ir nuolat gerinti jos rezultatyvumą. Uab „VIKEDA“ logistikos skyrius. Logistikos sistemos procesams organizuoti ir kontroliuoti Uab „VIKEDA“ yra logistikos skyrius. Žaliavų valdymas. Uab „VIKEDA“ laikosi nuostatos gaminti ledus tik iš aukščiausios kokybės žaliavų pati. Įpakavimas. Įpakavimas - labai svarbus prekės atributas. Svoris ir forma turi būti pritaikyti atitinkamoms mašinoms ar rankiniam apdorojimui. Paskirstymo sistema. Reikšmingiausi fizinio paskirstymo aspektai sandėliavimas. Transportavimas. Uab „VIKEDA“ pagamintą produkciją transportuoja nuosavu transportu, t. Kaip ir kitos įmonės Uab „VIKEDA“ yra suinteresuota didinti prekių pardavimo mąstą. Šaltuoju metų laiku prekiauti Šiltais gėrimais kava. Socialinė nauda užtikrinti vaikams ir aplinkiniams laimingą ir džiugią vaikystę.

Vadovybė, siekdama plėtoti bei įgyvendinti maisto saugos vadybos sistemą ir nuolat gerinti jos rezultatyvumą, tenkinti įmonės, darbuotojų ir vartotojų poreikius bei lūkesčius, kelia šiuos tikslus: siekti, kad prekės ženklas taptų vertinamas kaip saugos ir kokybės garantas Lietuvoje; periodiškai atnaujinti valgomųjų ledų asortimentą, tenkinant vartotojų poreikius; sistemingai planuoti veiklą, siekiant didinti įmonės rentabilumą;.

Logistikos sistemos procesams organizuoti ir kontroliuoti UAB „VIKEDA“ yra logistikos skyrius, kuriam vadovauja logistikos direktorius. Logitikos skyrių sudaro : Sandėlio viršininkas; Paskirstymo direktorius; Prekių išlydėtojas.

Reikšmingiausi fizinio paskirstymo aspektai: sandėliavimas; atsargų valdymas; transportavimas. Centrinėje buveinėje pagaminama produkcija taip pat patenka į Vilniuje esanti UAB „VIKEDA“ filialą, iš kurių produkcija paskirstoma mažmenininkams. Didžioji dalis produkcijos- 44%- eksportuojama į kitas šalis: Vokietiją, Jungtines Amerikos Valstijas, Didžiąją Britaniją, Airiją, Rusiją, Graikiją. „Dadu“ ledų galima paskanauti netgi Australijoje. Kadangi yra suformuotas sandėlių tinklas – firmos filialai, visai nesunku organizuoti tinkamą prekių paskirstymą.

Šaltuoju metų laiku prekiauti: Šiltais gėrimais: kava, arbata, kakava.. Vafliais ir spurgom Šiltuoju metų laiku prekiauti: Ledais Šaltais gėrimais.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 3256 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (544 žodžiai)
  • A
  • Logistikos sistema skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Logistikos sistema skaidrės. (2015 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-sistema-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 09:45
×