Logistikos sistema


Logistikos paskirstymo sistemos valdymas x imoneje. Šiuolaikinė užsakymų tvarkymo sistema. Siuolaikine uzsakymo sistema. Marketingo logistikos sistema x imoneje. Logistikos paskirtymo sistemos valdymas x imoneje. Siuolaikine uzsakymo valdymo sistema. Transporto imones dirba dinamiskoje aplinkoje. Logistinės sistemos maisto. Logistikos vadybos kursinis darbas. Logistikos sistemos tikslai.

Įvadas. Informacija apie uab „vikeda“. Uab „vikeda” maisto saugos ir kokybė. Uab „vikeda“ logistikos sistema. Uab „vikeda“ logistikos skyrius. Užsakymų tvarkymo procesas. Žaliavų valdymas. Įpakavimas. Paskirstymo sistema. Sandėliavimas. Atsargos. Transportavimas. Išvados. Literatūra.

Šiuolaikinės įmonės sėkmės paslaptis teisingai pasirinkta strategija, mokėjimas prisitaikyti prie kliento poreikių, lankstumas, teisingos ir savalaikės investicijos, užsibrėžti ir pasiekti tikslai verslo įmonės dirba dinamiškoje aplinkoje, sukuriančioje įvairias sudėtingas situacijas, kurias reikia efektyviai ir greitai išsiaiškinti. Didelę šių situacijų dalį sudaro medžiagų, įvairių materialinių vertybių bei informacijos srautai, kuriuos būtina optimaliai planuoti, organizuoti, valdyti ir kontroliuoti, todėl į pagalbą verslo įmonėms ateina logistika. Logistika kaip mokslinė disciplina įgauna ypatingą vaidmenį, nes jos formos ir metodai geriausiai tenkina visapusiškos gamybinės - ūkinės veiklos integracijos uždavinius ir įgalina ieškoti optimalių gamybos valdymo sprendimų įvairiuose jos etapuose ir lygmenyse. Logistika yra galingas ginklas, kompanijos, siekiančios užimti lyderio poziciją rinkoje, rankose. Norint, kad įmonė galėtų įgauti konkurencinį pranašumą ir jį išlaikyti - būtina sukurti integruotos logistikos sistemą, tai yra integruoti pardavimų komandas, gamybą, informacines sistemas, marketingo personalą į logis UAB vikeda yra naujausia ir moderniausia valgomųjų ledų gamybos įmonė Lietuvoje, pradėjusi gamybą 1997 metų gruodžio 12 d.

Per savo veiklos periodą įmonė tapo žinomiausia ir pažangiausia, kasmet pateikianti naujovių Lietuvos ir užsienio smaližiams.

Moderni ir lanksti gamybos įranga, aukštas darbuotojų profesionalumas, geras darbo organizavimas leidžia gaminti produktus, tenkinančius visų vartotojų poreikius.

įmonėje įdiegta maisto saugos sistema (rvasvt) leidžia dirbti ne tik Lietuvos, europos, bet ir jav rinkose, kur išlepinti vartotojai taip pat randa sau priimtinų, mūsų pagamintų produktų.

Geriausias produktų įvertinimas yra jų žinomumas, perkamumas ir aštriausios konkurencijos sąlygomis užimama 20% Lietuvos rinkos dalis.

Dauguma įmonėje gaminamų ledų receptai yra klasikiniai, bet pažangi technologija ir moderni įranga leidžia pagaminti aukščiausios kokybės naujų ir įdomių formų produktus.

įpusėjus vasaros sezonui kėdainiečius ir miesto svečius UAB vikeda sukviečia į kasmetinę, vienintelę Lietuvoje ledų šventę ledų lietus .

Ruošiantis ledų šventei ledų lietus kėdainiuose 1998 m. Rugpjūčio 1d. Uab vikeda kolektyvas pagamino rekordinę valgomųjų ledų porciją - 59,5 kg svorio, pavadinimu milžino kaprizas , kuris buvo įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą. (1 pav. ).

  • Microsoft Word 135 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2271 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Logistikos sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
Logistikos sistema. (2011 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-sistema.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 08:16
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo