Logistikos tikslai


Logistikos tikslai. Logistika. Sąvoka logistika gana plačiai vartojama jau kelis tūkstantmečius. Logistinio darbo kriterijai. Logistikos tikslai. Tikslo aspektai. Logistikos tikslų struktūriniai lygiai. Logistinė veikla. Pagal veiklos sritis tikslai skirstomi į. Veiklos tikslus. Kaštų tikslus. Logistikos tikslams altikti reikalingos funkcijos. Logistikos užduotys, tikslams pasiekti. Pagrindinio logistikos uždavinio formulė. Šaltiniai.

Sąvoka logistika gana plačiai vartojama jau kelis tūkstantmečius.

Antikos laikais logistikos sąvoka buvo siejama su “mąstymu”, „skaičiavimu“, „svarstymu“ ir reiškė visuotiną pasaulio tvarką, dėsningumą, beasmenį kosminį protą. Bizantijoje logistika buvo siejama su maisto produktų paskirstymu, o taip pat su armijos aprūpinimu.

Apsirūpinimo patikimumas Rizikos panaikinimas Lankstumas Dislokavimo vietos rizikos faktorių panaikinimas.

Pagal veiklos sritis tikslai skirstomi į: Veiklos tikslus; Kaštų tikslus.

Veiklos tikslai apima: Aprūpinimo tikslus Gamybos tikslus Realizavimo tikslus  Organizavimo tikslus.

Kaštų tikslai apima:  Medžiagų srauto organizavimo, planavimo ir kontrolės kaštus;  Gamybos planavimo ir valdymo kaštus;  Atsargų sudarymo ir išlaikymo kaštus;  Sandėliavimo kaštus;  Gabenimo kaštus;  Realizavimo kaštus;  Logistikos valdymo kaštus.

Vienas iš svarbesnių logistikos tikslų - kaštų mažinimas ir veiklos optimizavimas.

 Planavimo funkcijos  Aptarnavimo funkcijos  Operatyvinės funkcijos.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2374 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (354 žodžiai)
  • Karolina
  • Logistikos tikslai
    10 - 10 balsai (-ų)
Logistikos tikslai. (2015 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-tikslai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:48
×