Logistikos valdymas


Įvadas. Uab „vikeda” logistikos valdymo informacijos šaltinių ir tyrimo metodikos apžvalga. Logistikos valdymo teorijos analizė. Logistikos valdymo samprata ir esmė. Logistinės veiklos planavimo ypatumai. Logistinės veiklos organizavimas ir kontrolė. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Darbo objektas: UAB „Vikeda“ logistikos valdymas.

Darbo tikslas: išanalizuoti UAB „Vikeda“ įmonės logistikos valdymą.

Darbo uždaviniai :

1.Teoriškai išanalizuoti logistikos valdymą.

2.Išanalizuoti UAB „Vikeda“ logistikos valdymo ir planavimo ypatumus.

3..Išnagrinėti UAB „Vikeda“ logistinės veiklos organizavimą ir kontrolę.

Pasirinktos eksporto plėtros priemonės įmonei padėjo ne tik išlikti rinkoje, bet ir didino pardavimų apimtis, išlaikė ir sukūrė naujas darbo vietas, suteikė galimybę įmonės teikiamas paslaugas pristatyti užsienio partneriams ir klientams bei gerinti įmonės įvaizdį. Tai leido pagerinti Lietuvos eksporto struktūrą, sugeneravo papildomus įmonės pajamų šaltinius

Darbuotojai į darbą yra priimami skelbiant viešus konkursus bei Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka. Atleidžiami iš įmonės pačių pageidavimu arba remiantis galiojančiais įstatyminiais aktais.

Analizuojant įmonės logistikos valdymą, neišvengiamai yra reikalingos ir teorinės vadybos bei logistikos žinios. Tuo tikslu pristatysiu vadybos ir logistikos teoretikų suformuotas logistikos valdymo teorijas. Analizuojant „Vikeda“ logistikos valdymo ypatumus, didžiausią naudą be abejo duos atliktos apklausos tyrimo rezultatai.

Christopher M. knyga „Logistika ir tiekimo grandinės valdymas. Pridėtinės vertės tinklų kūrimas“ padės atskleisti logistikos reikšmę sėkmingai verslo plėtrai, padės suvokti logistikos valdymo procesą ir atskleisti logistikos valdymo reikšmę.

Palšaičio R. vadovėlis „Šiuolaikinė logistika“ padės suprasti šiuolaikinės logistikos koncepcija ir logistikos uždavinius. Išsamiai išnagrinėti pagrindines logistinės veiklos sritis.

Analizuodama logistikos valdymo logines struktūrines schemas remiuosi Popovas V. knyga „Įmonių logistikos valdymo loginės struktūrinės schemos“. Ši knyga padės suprasti įmonės veiklos procesų, technologijų, logistinių operacijų valdymą, įmonės logistinės veiklos integravimo procesus.

Garalis A. „Logistikos terminų aiškinamasis žodynas“. Logistikos terminų aiškinamasis žodynas padėjo geriau suvokti logistikos esmę ir teisingai interpretuoti specifinius logistikos terminus.

Minaga R. knygoje „Logistika“ glaustai išdėstyta logistikos reikšmė ir praktinės galimybės panaudojant įvairias logistikos priemones.

Bazaras D. knyga „Įvadas į logistiką“ padeda geriau suprasti ir išmokti logistikos teoriją ir praktiką, leidžia suvokti logistikos esmę ir jos reikšmę šiuolaikiniam verslui.

Tyrimo pradžioje buvo atlikta mokslinės literatūros analizė, siekiant išsiaiškinti logistikos valdymo teorijų ypatumus, efektyvumą bei jų panaudojimo principus ir metodus.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (3253 žodžiai)
  • Emilija
  • Logistikos valdymas
    10 - 6 balsai (-ų)
Logistikos valdymas. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:28
×