Logistikos verslo planas X-TRANS


Įvadas. Paslaugos. Įmonės charakteristika. Rinkodaros analizė. Paslaugų organizavimas. Įmonės personalas. Rizikos įvertinimas. Literatūros sąrašas.


IĮ “X-TRANS” Įkurta 2016 m. ir įregistruota 2016m. Sausio 3d. Bendrovės įstatinis kapitalas 120000 EUR.

Šios įmonės tikslas tapti stipria ir perspektyvia pervežimų įmone. Šio verslo plano pagalba įmonė galės pasiekti šiuos tikslus:

Plėsti savo pervežimo maršrutus Europoje ir už jos ribų

Pasiūlyti tai, ko kitos įmonės iki šiol nėra pasiūliusios.

Šiuo projektu UAB „X-TRANS“ turėtų tapti viena patikimiausių pervežėjų kompanija, kadangi ši įmonė yra perspektyvi ir ateityje turėtų savo klientams pasiūlyti abipuses naudos sandorius.

Darbo tikslas: išsamiai parašyti įmonės verslo planą. Išmokti jį teisingai suformuluoti ir išdėstyti, taip pat išmokti apskaičiuoti įmonės išlaidas ir pajamas.

Įmonė siūlo: Greitą, saugų pervežimą ir už konkurencingą kainą. Pervežame įvairius krovinius.Važiuojame maršrutu Vilnius – Krokuva. Naudojame naujos markes Mercedes-Benz vilkikus, kurie yra pritaikyti įvairių krovinių gabenimui. Vilkikai naudoją dyzelinį kurą. Taip pat mūsų įmonė vykdo ir pakrovimą. Taip pat kiekvienas krovinys yra apdraustas iki 50000 eurų sumai. Jeigu dėl mūsų įmonės kaltės yra apgadinamas krovinys, tai įmonė apmoką visą žalą. Jeigu krovinį vėluojam pristatyti laiku, tai kiekviena laukimo valanda yra kompensuojama. Kaina priklauso nuo kliento poreikių

UAB „X-TRANS“ įkurta 2016-01-03. Įmonės adresas Vilnius, Kalvarijų g. 184-15 Įmonės ribota civilinė atsakomybė. Įmonė užsiima krovinių pervežimu. Įmonė priskiriama mažajai įmonei. Pagal darbuotojų skaičiu priskiriama mikro įmonei.

Įmonės steigėjas yra Ignas Jančiukas.

Teikti produkcija Lietuvos žmonėms bei Lenkijos žmonėms. Per 1 metus pritraukti kuo daugiau klientų, plėsti savo įmone bei didinti kolektyvą.

Mūsų artėjančių 5 metų vizija yra plėtimasis, naujų klientų pritraukimas, atnaujinti savo esmą techniką, ieškoti naujų rėmėjų.

Reklamuoti savo įmonę, kad ateityje rasti naujų klientų. Darbuotojams suteikti premijas už darbštumą, kruopštumą ir sąžiningumą.

El. Paštas : į.jančiukas@xtrans.lt

Mūsų paslauga yra labai kokybiška ir nebrangi. Stengemės, patenkinti klientų poreikius, pritraukti klientą savo greitų krovinių pervežimų. Savo paslaugą teikiame perveždami krovinius “Mercedes-Benz” vilkikais. Mūsų vilkikai yra saugus ir patikimi, apdrausti “CASKO” draudimu.

Už krovinio užtrukimą pristatymą esame atsakingi mes. Jeigu atsiranda techninių nesklandumų ar krovinis vėluoja, tokiu atveju mes taikome nuolaidą užsakovui.

Mūsų įmonė postoviems klientams pritaiko gerą nuolaidą bei pagal didelio kiekio pervezimo irgi taikom nuolaidas. Mūsų paslaugos kaina yra mažesnė nei konkurentų, nes mes norime turėti daugiau pastovių savo klientų

  • Logistika Verslo planas
  • Microsoft Word 128 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (2341 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Logistikos verslo planas X-TRANS
    10 - 8 balsai (-ų)
Logistikos verslo planas X-TRANS. (2016 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistikos-verslo-planas-x-trans.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 18:51
×