Logistinės įmonės rinkodaros planas


Rinkodaros planas logistikos imones. Jumisa darbas. Rinkodaros planas logistikos įmonė.

Įmonės pristatymas. Rinkodaros aplinkos analizės. Įmonės ,,Jumisa‘‘ makroaplinkos analizė (PEST). Mikroaplinkos analizė. Ssgg analizė. Konkurencinės aplinkos analizė. Įmonės misijos/vizijos. Rinkodaros komplekso analizės. Paslaugų analizė. Pasiskirstymas. Rėmimas. Tiksliniai segmentai. Rinkodaros priemonių planas. Išvados. Šaltiniai.

Atlikus rinkodaros aplinkos analizę, bei rinkodaros komplekso analizę šioje įmonėje, galima spręsti, kad įmonės veikla yra pakankamai sėkminga.

SSGG analizė parodė, kad įmonė turi daug stiprių pusių – aukšta personalo kvalifikacija, krovinių vežimas į visas pasaulio šalis, nuo durų iki durų, bendradarbiavimas su tarptautinio masto partneriais ir t.t., tačiau rinkodaros komplekso analizė parodė, kad ši įmonė nėra labai stipri, kadangi neatlieka sandėliavimo paslaugų, ką sėkmingai daro konkurencinės įmonės. SSGG analizėje pateiktos galimybės, kurias panaudojus, įmonė galėtų sėkmingai plėtoti savo veiklą ir aptarnauti daug daugiau klientų.

Įmonė ,,Jumisa‘‘ turi puikias galimybes plėsti sao veiklą užsienio rinkoje, kadangi bendradarbiauja su tarptautiniu krovinių vežimo agentų tinklu UTi.

Atlikta PEST analizė leidžia daryti išvadas, kad politiniai veiksniai leidžia pakankamai sėkmingai vykdyti transportavimo paslaugas Lietuvoje ir ne tik. Ekonominiai veiksniai ir ekonominis lygis šalyje taip pat prisideda prie sėkmingos įmonės veiklos. Socialinė bei technologinė aplinka, o konkrėčiau aplinkosauga, leidžia įmonei vystytis, bei tobulėti.

Apibendrinus, galima teigti, jog nors ir yra pakankamai daug transportavimo paslaugomis užsiimančių įmonių Lietuvoje, tačiau įmonė ,,Jumisa‘‘ sėkmingai vykdo savo darbą šioje rinkoje.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (2191 žodžiai)
  • Kolegija
  • Donata
  • Logistinės įmonės rinkodaros planas
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Logistinės įmonės rinkodaros planas. (2015 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistines-imones-rinkodaros-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 19:33
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo