Logistinės veiklos organizavimas


Santrauka. Įvadas. Darbo objekto, informacijos šaltinių ir tyrimų metodikos apžvalga. Logistinės veiklos organizavimo teoriniai aspektai. Logistika įmonių veikloje. Klientų logistinio aptarnavimo organizavimas ir planavimas. Logistinės įmonės veiklos organizavimo ypatumai. Maršrutų ir transporto priemonių parinkimas. Uab „Kg logistika“ veiklos organizavimo analizė. Uab „KG Logistika“ logistinės veiklos ypatumai. Uab „KG Logistika“ klientų logistinis aptarnavimas ir planavimas. Uab „KG Logistika“ veiklos organizavimo ypatumai. Uab „KG Logistika“ maršrutų ir transporto parinkimas. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas. Kas šiandien yra logistika? Ką ji apima? Šią sąvoką įvairiai aiškina tiek patys verslo atstovai, tiek ir vadovėlių autoriai. Logistikos sąvoka pradėta vartoti karybos srityje – ja buvo nusakoma karinių dalinių judėjimas, jų aprūpinimas, amunicijos tiekimas į karinių veiksmų zoną, atsargų papildymas, sužeistųjų grąžinimas ir kitų armijos veiksmų tenkinimas bei paslaugų teikimas. Logistikos apibrėžimų yra gana daug. Paprastai logistika apibrėžiama kaip optimalus fizinių srautų bei paslaugų planavimas, organizavimas ir kontrolė. Konkuruojant globaliose ir sparčiai kintančiose rinkose, pranašumą įgyja tie, kas sugeba reikiamu laiku į reikiamą vietą pristatyti produktus, palaikydami kuo aukštesnį aptarnavimo lygį, kuo mažesnėmis bendrosiomis išlaidomis. Tik nedaugelis tiriamų sričių turi tokios įtakos visuomenės gyvenimo lygiui kaip logistika. Tiesiogiai ar netiesiogiai logistika susijusi beveik su kiekviena gyvenimo sfera. Nepriklausomai nuo to, kas esame – vartotojai, verslininkai ar vyriausybės tarnautojai, - svarbu, kad suprastume logistinius procesus.

Problematika. Kaip yra vykdomas UAB „KG Logistika“ logistinės veiklos organizavimas ir veiklos galimybių tobulinimas pervežant krovinius?

Darbo objektas - UAB „KG Logistika“ logistinės veiklos organizavimas.

Darbo tikslas – išnagrinėti UAB „KG Logistika“ logistinės veiklos organizavimo aspektus.

Darbo uždaviniai:

1.Teoriškai išanalizuoti logistinės veiklos organizavimo sampratą, teorijas ir paskirtį įmonių veikloje.

2.Išanalizuoti UAB „KG Logistika“ logistinės veiklos ypatumus.

3.Nustatyti UAB „KG Logistika“ klientų logistinio aptarnavimo organizavimo ir planavimo ypatumus.

4.Išanalizuoti UAB „KG Logistika“ veiklos organizavimo ypatumus.

5.Išanalizuoti UAB „KG Logistika“ maršrutų ir transporto priemonių parinkimo ypatybes.

  • Microsoft Word 84 KB
  • 2014 m.
  • 29 puslapiai (7755 žodžiai)
  • Universitetas
  • Narulik
  • Logistinės veiklos organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Logistinės veiklos organizavimas. (2014 m. Rugsėjo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistines-veiklos-organizavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 15:58
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo