Logistinės veiklos valdymas


Santrauka. Įvadas. Darbo objekto, informacijos šaltinių ir tyrimų metodikos apžvalga. Pagrindiniai logistikos veiklos valdymo teoriniai aspektai. Logistinės veiklos samprata ir ypatumai verslo aplinkoje. Logistinės veiklos valdymo aspektai. Įmonės atliekamos logistinės funkcijos. Įmonės logistinės veiklos valdymo analizė. Įmonės logistiniai veiklos ypatumai verslo aplinkoje. Įmonės logistinės veiklos valdymo aspektai. Įmonės atliekamos logistinės funkcijos. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Kursiniame darbe yra suformuluota logistinės veiklos valdymo analizė, numatytas darbo objektas – logistinės veiklos valdymas, bei tikslas - Išanalizuoti logistikos veiklos valdymo ypatumus. Tikslui pasiekti yra išsikelti uždaviniai, kuriuos įgyvendinant išanalizuoti įvairūs literatūros ir internetiniai šaltiniai susiję logistine veikla. Taip pat yra suformuluota problematika – Logistinė veikla turi didelę įtaką įmonės pelnui, tai neatsiejama gyvavimo dalis. Darbe tiriamos įvairios logistinės funkcijos, sprendžiamos problemos, jas aptarsime taip pat uždarojoje akcinėje bendrovėje.

Kursiniame darbe yra naudota mokslinės literatūros analizė, internetinių šaltinių analizė ir įmonių duomenys.

Kursinio darbo pabaigoje yra suformuluotos išvados ir pasiūlymai, kurie padės gerinti įmonės darbo organizavimą ir darbo kokybę.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3475 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julija
  • Logistinės veiklos valdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Logistinės veiklos valdymas. (2013 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistines-veiklos-valdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 16:39
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo