Logistinio centro įkūrimo analizė


Logistinis krovinių pervežimo ir sandėliavimo centras „M. E. E. T“. Steigimo strategija. Logistikos strategija. Logistinio centro steigimo vieta. Draudimo paslaugos. Techninio aptarnavimo paslaugos. Telekomunikacijų paslaugos. Galimi partneriai. Swot analizė. Aplinkos analizė.

Krovinių vežimo įmonės steigimas neturi originalios verslo idėjos, nes tokių įmonių Lietuvoje ir net gi pasaulyje yra gana daug. Todėl šį trūkumą tenka bandyti kompensuoti originaliais darbo sprendimais ir tokiu būdu konkuruoti su panašaus tipo įmonėmis. Tačiau gyvenant Lietuvoje esame ypatingi tuo, kad per Lietuvą eina pagrindiniai tranzitų keliai jungiantys rytus su vakarais. Todėl norėdami pasinaudoti šia suteikta galimybe įkūrėme krovinių pervežimo ir saugojimo logistikos centrą. Mūsų vizija pats populiariausias logistikos paslaugų centras Baltijos šalyse ir Rytų Europos regione bei pagrindinis krovinių gabenimo logistinis centras tarp tolimųjų Rytų ir Vakarų. Siekimas tikslas yra planuoti bei koordinuoti visas veiklos sritis, mažiausia kaina užtikrinant aukšto aptarnavimo lygį ir kokybę. Tai sieksime daryti analizuodami krovinio gabenimo laiką, vartotojų pasitenkinimą ir patirtas sąnaudas siekdami kuo labiau optimizuoti procesą siekdami išssiskirti iš konkurentų.

Vienas iš mūsų išskirančių mus sprendimų yra krovinių pervežimas tarptautiniu mąstu. Įmonę registuosim Estijoje siekdami išvengti pridėtinės vertės mokesčio Lietuvoje bei tuo pačiu metu didindami užsienio klientų aptarnavimo paslaugų kainą. Mūsų organizacijoje yra reikalingas minimalus valdymo pakopų skaičius, aiškiai išreikštas pavaldumas, o vadovai atliktų visas valdymo funkcijas. Būtent, todėl nusprendėme pasirinkti „linijinę“ valdymo struktūrą. Tokia struktūra reikalauja iš kiekvieno vadovo plataus žinių spektro. Priimami sprendimai grindžiami ne analize ar atliktais tyrimais, o vadovo intuicija.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (839 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Logistinio centro įkūrimo analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Logistinio centro įkūrimo analizė. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistinio-centro-ikurimo-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 19:21
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo