Logistinis klientų aptarnavimas


Klientu logistinis aptarnavimas. Klientu logistinio aptarnavimo planavimas. Klientų aptarnavimas logistikoje. Kliento aptarnavimo lygis logistika. Klientu aptarnavimo elementai. Ar galima klientu aptarnavima suskirstyti i atskirus elementus. Klientu logistinio aptarnavimo tobulinimas. Klijantu logistinis aptarnavimas tai. Klientu logistika. Aptarnavimo logistika.

Klientų aptarnavimo lygio apibrėžimas. UAB ,,x“ veiklos apibūdinimas. Gaminamo produkto apibūdinimas. Ar nagrinėjamoje įmonėje yra sąryšis tarp logistikos ir marketingo? Kiek nagrinėjamai įmonei yra svarbus Klientų aptarnavimas? Kuo analizuojamoje kompanijoje siekiama Klientų aptarnavimo strategija? Klientų aptarnavimo lygis, kuris yra dabar įmonėje, nusako. Ar padeda Klientų aptarnavimo strategija pritraukti naujų klientų? Ar galima Klientų aptarnavimą suskirstyti į atskirus elementus? Kadangi klientų aptarnavimo standartai turi tam tikrus elementus, kuri elementų grupė nepriklauso Klientų aptarnavimui? Lentelėje surašome kokias žinome Klientų aptarnavimo grupes. Elementai, priklausantys kiekvienai iš šių grupių. Jeigu Jūs esate gamintojas, kokių elementų nebus Jūsų lentelėje? Išvados.

Klientų aptarnavimas suskirstytas į grupes: priešsandoriniai, sandorio, posandoriniai. Priešsandorinėje grupėje pagal mano įmonę yra visi elementai. Sandorio grupėje nėra raštiškos informacijos apie siūlomą aptarnavimą, kadangi viskas yra deramasi tiesiogiai su klientu, taip pat nėra valdymo paslaugų teikimo, kadangi įmonė neteikia seminarų ir apmokymų nei savo darbuotojams nei klientams. Posandorinėje grupėje nėra klientų skundų ir grąžinimo dokumentacijos, nes biliardo stalus surinkinėja mūsų įmonės darbuotojai klientui reikiamoje vietoje, todėl klientas mato jam nepatinkančius dalykus dėl kurių gali iškarto tartis dėl produkto taisymo. Šioje grupėje taip pat nėra laikino produkto pakeitimo kitu, nes stalai yra gaminami pagal kiekvieno kliento užsakymą. Įmonė gamina tik pateikus užsakymą, todėl atsarginių stalų nėra pagaminta.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (1273 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aistė
  • Logistinis klientų aptarnavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Logistinis klientų aptarnavimas. (2013 m. Spalio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistinis-klientu-aptarnavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 09:48
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo