Logotipo dizainas


Logotipai. Obuolys buvo pasirinktas kaip tinkamas simbolis pagerbti Niutono gravitacijos atradimą. Apple. Gryžtant atgal į 1900 metus, pradėjus bendrovę. Shell. BMW arba "Bayerische Motoren Werke AG” (Bavarian Motor Works). Bmw. 1971metais sukurė Nike kompanijai logotipą. Nike. Logotipą siekė kuo labiau supaprastinti. Logotipas skirtas pabrėžti universiteto istorija. Vgtu. Logotipo idėja atsirado ne vien iš didaktinių minčių būsi lyderiu – būsi apdovanotas. Projekto Lyderių laikas logotipas. „Gucci“ ženklą apibūdinančios sąvokos - „Lusso senza freni“ – ( prabanga be stabdžių. Gucci.

Gryžtant atgal į 1900 metus, pradėjus bendrovę, Shell logotipas buvo paprastas, nupiešta gulinti geldelinė kriauklė. Tačiau šiandien bendrovė turi logotipą, kuris yra drąsus, spalvingas ir daug paprastesnis. Ženklo evoliucija link paprastėjimo ir stilingumo prasidėjo 1915 metais. O kai 1930 metais kompanija pradėjo projektą Kalifornijoje, ji pasirinko dvi kompanijos spalvas, raudoną ir geltoną, o tai Ispanijos, kur daugelis Kalifornijos gyventojų buvo gimę, spalvos. Tai turėjo padėjti Shell kompanijai sukurti emocinį ryšį su tauta.

1971metais sukurė Nike kompanijai logotipą, už $ 35 dolerius. Pagrindinė logotipo dalis, nuo to laiko, nelabai keitėsi. Kai prekės ženklas įgijo pripažinimą, įmonės pavadinimas buvo pašalintas iš logotipo, kas dar labiau supaprastino logotipą ir padarė jį įsimintinesnį. .

  • MS PowerPoint 318 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (406 žodžiai)
  • Josefas
  • Logotipo dizainas
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Logotipo dizainas. (2015 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/logotipo-dizainas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:34
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo