Londonas ir jo istorija


Įvadas. Jungtinė karalystė. Londono istorija. Londonas šiandien. Tradicijos ir šventės. Architektūros paminklai. Londono simboliai. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas. Priedai.

Londonas yra Anglijos bei Jungtinės Karalystės sostinė, šiais metais turinti didžiausią populiaciją visoje Europos Sąjungoje. Miestas įsikūręs prie Temzės upės, pietvakarių Anglijoje. Be to, Londonas turi didelę svarbą ne tik Europai, bet ir pasauliui jau nuo senų laikų.

Šiame referate yra aprašomas Londonas ir jo istorija. Remdamasi knygų bei interaktyvių šaltinių medžiaga, aptarsiu Londono miesto istoriją, nagrinėdama jo įkūrimą, raidą, svarbą šiandieniniame gyvenime.

Šią temą pasirinkau, nes mokydamasi anglų kalbos ilgus metus, panorau sužinoti ir apie šalį, miestą, iš kur ši kalba yra kilusi. Be to, mane itin žavi kitų šalių žmonių gyvenimas, kultūra, miestai.

Mano pasirinktos temos nagrinėjimas yra svarbus ir įdomus tiems, kas mokosi anglų kalbos, domisi užsienio šalių gyvenimu, kultūra. Be to, Anglija yra viena iš pirmaujančių Europos šalių, o anglų kalba – ketvirta pagal paplitimą pasaulyje.

Darbo tikslas: aptarti Londono istoriją, jo svarbą praeityje ir dabartyje.

Darbo uždaviniai:

1.Aptarti Londono istorinę vystymosi eigą bei miesto populiacijos raidos tendencijas.

2.Apibūdinti garsiausius festivalius, švenčiamus Londone, paminėti tradicijas.

3.Aprašyti įspūdingiausius ir reikšmingiausius Londono architektūros paminklus.

4 Aprašyti populiariausius miesto simbolius.

  • Microsoft Word 1056 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (1927 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Erika
  • Londonas ir jo istorija
    10 - 7 balsai (-ų)
Londonas ir jo istorija. (2015 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/londonas-ir-jo-istorija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 06:18
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo