Londono metro


Londono metro. Kas yra metro? Metropolitenas (trumpiau metro) – geležinkelio tipo miesto transportas. Apie metro įrengimą. Negilių metro stočių perdangą laiko sijos su keliomis eilėmis atramų arba skliautai. Londono metro, jų šalyje vadinamas „London Underground“. Požeminio londono istoirja. 1863 m. 1890 m. Geležinkelio tiesimas buvo sunkus procesas. Londono Metro šiandien. „London Underground“ jau seniai pasiekė savo 150 metų istoriją. Faktai apie londono metro. Tinklo ilgis - 402km Metinis keleivių skaičius. Metro tinklas. Londono metro aptarnauja. Traukiniai. Londono metro („London Underground“) traukiniai yra dviejų dydžių. Vėdinimo ir vėsinimo sistemos. 2000 m.


Londono metro, jų šalyje vadinamas „London Underground“, yra viešoji greitojo tranzito sistema, esanti po žeme, bei aptarnaujanti Londoną, Angliją ir kai kurias gretimų apskričių dalis Jungtinėje Karalystėje.

1863 m. sausio 10 d. buvo atidarytas pirmasis pasaulyje požeminis geležinkelis „Metropolitan Railway“ atidarė pirmąjį pasaulyje požeminį geležinkelį; Geležinkelis buvo pastatytas tarp Paddingtono ir Farringdono gatvių. Per daugelį metų į požeminį geležinkelių tinklą buvo prijungta daugiau linijų, tačiau didžioji jų dalis buvo sukurta per pirmuosius 50 metų. 1869 m. Gruodžio 7 d. Pirmasis garo traukinys per Temzės tunelį 1869 m. Pirmasis garo krovininis traukinys keliavo per Temzės tunelį. Šiame tunelyje nebuvo ventiliacijos velenų, nes jis buvo pastatytas po upe, todėl didžiausia problema buvo dūmai, kuriais kvėpuodavo traukinio vairuotojas. Nuo 1913 garinių traukinių buvo atsisakyta.

1890 m. Gruodžio 18 d. atidarytas pirmasis pasaulyje elektrinis geležinkelis Jis ėjo nuo karaliaus Williamo gatvės Londono mieste iki Temzės upės, į Stockwellą. Elektriniai traukiniai reiškė, kad tuneliai gali būti giliau po žeme ir netgi būti įrengiami vienas ant kito. 1933 m. Sukurtas tinklų žemėlapis 1933 m. Harry Beck, pristatė pirmąją požeminio žemėlapio schemą. Tais metai buvo užsakyta 700 000 egzempliorių, o vėliau žemėlapių skaičius augo, keitėsi maketas ir tikslumas.

  • MS PowerPoint 26465 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (785 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Londono metro
    10 - 1 balsai (-ų)
Londono metro. (2019 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/londono-metro.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 05 d. 06:44
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo