Lošimo automatų salono darbuotojo darbo vietos ištyrimas


Lošimo automatų salono darbuotojo darbo vietos ištyrimas. Ergonomika– mokslas apie tai kaip darbo aplinką ir darbo įrankius padaryti patogesnius naudojimui. Mikroklimatas   Patalpose mikroklimatą nulemia trys pagrindiniai oro veiksniai - oro temperatūra. Apšvietimas   Šviesa veikia ne tik žmogaus regos organus. Triukšmas   Triukšmu vadinamas nepageidaujamas žmogui garsas. Vibracija Vibracija – periodiniai kieto kūno judesiai apie pusiausvyros padėtį. Ventiliacija   Patalpoje yra įrengta ištraukiamoji ventiliacija. Sienos   Sienos yra nudažytos tamsiai raudona spalva. Grindis  Grindis yra išklotas kiliminę danga. Darbo vieta   Didžiąja darbo laiko dalį. Darbo metu yra. Darbo vietos analizė   Mano darbo vieta neatitinka visų ergonominių reikalavimų. Literatūra Z. Ramonas, D. Čikotienė „Ergonomika“ Šiauliai.

Ventiliacija   Patalpoje yra įrengta ištraukiamoji ventiliacija, kuri jungiasi į bendrą pastato ventiliacujos sistemą. Kadangi ventiliacijos sistema yra tik ištraukiamoji, o nepaduodamoji, dažnai yra atidaromos durys ar įjungiami kondicioneriai.

Sienos   Sienos yra nudažytos tamsiai raudona spalva. Ši spalva veikia nervų sistemą, veikia širdį ir kraujotaką. Taip pat padaryta medžio plokščių apdaila, kuri susilpnina raudonos spalvos ir veidrodžių interjerą. Raudonos spalvos sienos, kolonos, bei veidrodžiai, kurie sudaro didelės patalpos iliuziją, tarsi sudaro prabangos įspūdį, tačiau žmogų veikia emociškai.

Grindis  Grindis yra išklotas kiliminę danga, kuris yra raudonos spalvos su geltonais ornamentais. Ši danga yra kasdien siurbiama, o du kartus per metus išvaloma cheminėmis priemonėmis su specialia įranga.  Langai  Patalpoje yra keturi dideli langai, bei išėjimo/įėjimo durys. Šie langai yra sandarūs, užklijuoti specialia plėvele, todėl saugo patalpą nuo pašalinių garsų, tačiau į vidų nepatenka dienos šviesa.

Darbo vieta   Didžiąja darbo laiko dalį, darbuotoja praleidžia prie stalo arba kaip barmenė. Darbo stalas. Jis yra 80 cm aukščio, išsidėstęs per visą darbo vietos ilgį. Darbo paviršius platus, todėl patogu išdėstyti visus darbo reikmenys. Darbo stalas yra su 4 pristūmiamais stalčiais, kuriuos galima pasistatyti patogiausioje vietoje. Darbo kėdė. Ji yra pakankamai patogi, minkšta, su porankiais ir ratukais, taip pat gana aukšta, todel leidžia patogiai sedėti ir lengvai judėti.

  • Ergonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 4427 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (703 žodžiai)
  • Lina
  • Lošimo automatų salono darbuotojo darbo vietos ištyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Lošimo automatų salono darbuotojo darbo vietos ištyrimas. (2015 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/losimo-automatu-salono-darbuotojo-darbo-vietos-istyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 07:03
×