Lošimų teorija


Losimo teorija. Lošimų teorijos rašto darbas. Losimu teorija uzdaviniai. Losimu teorijos uzdavinys. Losimu teorijos principai. Losimo teorijos taikymas imoneje darbas. Minimakso principu taikymas. Nasho losimo teorija. Lošimų teorijos taikymas.. Ekonomika balno taskas.

Įvadas. Lošimų teorijos taikymas ir esmė. Lošimų teorijos sąvokos. Lošimų teorijos istorija, paplitimas. Nulinės sumos lošimo atvejis. Dviejų subjektų nulinės sumos lošimo atvejis, minimakso principas. Nash pusiausvyra, balno taškas. Straipsnis apie internetinius azartinius lošimus. Išvados. Literatūra.

Šiuolaikiniame pasaulyje bandoma pasipelnyti iš visko, neišimtis ir lošimai jie taip pat susiję su ekonomika ir pasipelnimu. Jau daugelis žmonių pasaulyje iš šio jau kaip ir ,,verslo'' bando pasipelnyti ir pagerinti savo biudžetinę padėti ir jiems tai- pavyksta. Tačiau, kad ir kaip tai atrodytų teigiama ir pozytyvu prie pasipelniusiųjų atsiranda nemažas procentas ir tapusių priklausomais nuo lošimų, nes jų gyvenime jie tampa tarsi varomuoju varikliu, kuris pamažu sugriauna jų gyvenimus ir priverčia juos gyventi skolose. Svarbiausia išsiaiškinti ar lošimai kaip nors paveikia valstybę ir kaip lošimai susiję su ekonomika, kokia jų reikšmė ekonomikoje.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2420 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Lošimų teorija
    10 - 1 balsai (-ų)
Lošimų teorija. (2012 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/losimu-teorija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 01:48
×