Loterijų rūšys ir jų teisiniai ypatumai


Loterijos bilietai skaidres. Loterijos referatai. Loterijos referatas. Didziosios loterijos organizatoriu reikalavimai. Didziosios loterijos licencija.

Įvadas. Loterijų rūšys. Loterijų organizatorių teisė verstis kita ūkine ar komercine veikla. Reikalavimai asmenims, susijusiems su loterijų organizavimu, ir licencijas išduodančioms institucijoms. Loterijų organizatorių kapitalas, bei finansinės garantijos. Reikalavimai rengiant skaitmeninės ir klasikinės loterijų tiražus. Draudimai ir apribojimai, susiję su loterijų organizavimu. Išvados.

Įstatymas reglamentuoja loterijų organizavimo Lietuvos Respublikoje sąlygas ir tvarką. Šio Įstatymo paskirtis. Užtikrinti loterijų organizatorių įsipareigojimų žaidėjams vykdymą. Užtikrinti žaidėjų ir loterijų organizatorių teisių apsaugą.

Didžiosios loterijos organizatorius neturi teisės verstis kita ūkine ar komercine veikla, išskyrus veiklą, susijusią su loterijos bilietų platinimu ir su savo loterijos organizavimu. Jeigu licencija organizuoti didžiąją loteriją išduodama loterijos organizatoriui, kuris verčiasi kita ūkine ar komercine veikla, loterijos organizatorius per 60 kalendorinių dienų nuo licencijos gavimo dienos privalo įvykdyti minėtą reikalavimą ir apie tai pranešti Priežiūros tarnybai.

Didžiųjų loterijų organizatorių veiklą prižiūri ir kontroliuoja Priežiūros tarnyba, o mažųjų loterijų organizatorių veiklą – savivaldybės, kurios teritorijoje organizuojamos mažosios loterijos, vykdomoji institucija.Institucijų uždavinys yra teisės aktų nustatyta tvarka prižiūrėti ir kontroliuoti loterijų organizavimą, kad būtų užtikrinta žaidėjų ir loterijų organizatorių interesų ir jų teisių apsauga.Asmenys už šio Loterijų Įstatymo pažeidimus atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

  • Teisė Skaidrės
  • MS PowerPoint 72 KB
  • m.
  • 17 puslapių
  • Laura
  • Loterijų rūšys ir jų teisiniai ypatumai
    10 - 1 balsai (-ų)
Loterijų rūšys ir jų teisiniai ypatumai. (2012 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/loteriju-rusys-ir-ju-teisiniai-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:25
×