Loterijų rūšys ir teisinio reguliavimo ypatumai


Loterijos bilietai ju rusys lietuvoje pavyzdziai. Losimu teisinis reglamentavimas. Loterijos samprata.

Loterijų rūšys ir teisinio reguliavimo ypatumai. Įvadas. Loterijų rūšys. ,. Loterijų reguliavimas. Loterijų organizavimas. Reikalavimai asmenims, susijusiems su loterijų organizavimu ir licencijų išdavimu. Loterijų organizatorių kapitalas ir finansinės garantijos. Draudimai ir apribojimai organizuojant loterijas. Taisyklės prieš pradedant platinti kiekvienos loterijos bilietus. Loterijų įstatymo nustatytų nuostatų pažeidimų pasekmės. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kiekviena Europos Sąjungos valstybė, atsižvelgdama į savo šalies socialinę ir kultūrinę specifiką, nustato azartinių lošimų, įskaitant loterijas ir lažybas, politiką, užtikrinančią viešąją tvarką ir vartotojų apsaugą. Lietuva aiškios šio verslo politikos neturi. Lietuvos Respublikos Seimas, priimdamas 2004 m. – Loterijų įstatymą, nustatė loterijų organizavimo sąlygas ir tvarką, tačiau nenustatė valstybinio reguliavimo tikslų ir krypčių, todėl didėja rizika, kad nebus tinkamai valdoma lošimų keliama socialinė rizika. Azartinių lošimų ir didžiųjų loterijų organizavimą pavesta prižiūrėti ir kontroliuoti Valstybinei lošimų priežiūros komisijai, kuri, atlikdama jai priskirtas funkcijas, turi užtikrinti lošėjų, lošimų organizatorių, žaidėjų ir didžiųjų loterijų organizatorių interesų ir teisių apsaugą.

Darbo tikslas: įvardinti loterijų rūšis ir išanalizuoti jų teisinį reguliavimą.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti loterijų rūšis.

2.Aptarti kaip organizuojamos loterijos.

3.Išsiaiškinti kokios sankcijos gresia pažeidus loterijų įstatyme numatytus reikalavimus.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 33 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1677 žodžiai)
  • Ashoka
  • Loterijų rūšys ir teisinio reguliavimo ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Loterijų rūšys ir teisinio reguliavimo ypatumai. (2013 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/loteriju-rusys-ir-teisinio-reguliavimo-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:41
×