Louis Vutton


Kelmės J. Graičiūno gimnazija. Louis Vuitton. Jau nuo 1874 metų Louis Vuitton ir jo aukštosios mados amatinikų komanda džiugina pasaulį. Louis Vuitton Malletier gimė 1821 metais. Parduotuvės. Pirmoji parduotuvė savo duris atvėrė mados sostinėje Paryžiuje jau 1854 metais. Louis Vuitton parduotuvės žmones žavi savo išskirtinumu, didingumu, prabanga, puikiomis idėjomis. Rankinės ir lagaminai. Louis Vuitton istorija prasidėjo nuo kelioninių lagaminų. Louis Vuittono vardas neatskiriamas ir nuo moteriškų rankinių manijos. Knygos. Louis Vuitton- tai ne tik rūbų ir aksesuarų kolekcijos. 2012 m. „Louis Vuitton“ šachmatinė pavasario kolekcija. Kaskart ši firma nustebina savo išskirtiniomis kolekcijomis.

Jau nuo 1874 metų Louis Vuitton ir jo aukštosios mados amatinikų komanda džiugina pasaulį, gamindami išskirtinai aukštos kokybės odos dirbinius. Tiesa, pastarąjį dešimtmetį Louis Vuitton vardas užkariavo ir drabužių, aksesuarų ar net knygų rinką. Atrodo, kad ir ko besiimtų šie mados namai, visi jų dirbiniai įgauną stulbinamą klasikos, kokybės bei stilingumo garantą.

Louis Vuitton Malletier gimė 1821 metais, Prancūzijoje. Neiškentęs gyvenimo provincijoje, būsimasis dizaineris nusprendė, jog jo laukia kažkas didingesnio bei puošnesnio. Svajonėms išsipildyti puikiai tiko Paryžiaus miestas. Jo gimtąjį miestą ir Paryžių skyrė daugiau nei 400 kilometrų ir visą šia distanciją tikslo link dizaineris... nuėjo pėsčiomis. L. Vuitton greitai sužavėjo visą Prancūziją savo lagaminais, jo gera reputacija ir nuostabi vaizduotė  atvėrė net karališkųjų rūmų vartus- jis tapo Napoleono III žmonos asmeninių lagaminų siūvėju. Ši patirtis jį privertė susimąstyti apie nuosava lagaminų bei kelioninių krepšių verslą.

  • Dizainas Skaidrės
  • MS PowerPoint 2228 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (477 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Orinta
  • Louis Vutton
    10 - 8 balsai (-ų)
Louis Vutton. (2015 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/louis-vutton.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 10:41
×