LR prokuratūra. Jos sistema


Prokuratūros raida. Prokuratūros personalas. Kursinis prokuratura. 49.prokuratūros sandara.. Lietuvos respublikos prokuratura rasto darbas. Generalinis prokuroras ir jo kompetencija. Prokuratura sistema. Referatas apie prokuratura. Informacinė prokuratūros sistema skaidrės. L.r.prokuratura.

Teisės konspektas. Prokuratūros raida lietuvojel prokuratūra prieškario lietuvojel prokuratūra lietuvoje. dabartinė lietuvos prokuratūra. lr prokuratūros sandara. Lr generalinės prokuratūros struktūra. Apygardos prokuratūros struktūra. Apylinkės prokuratūros struktūra. Generalinis prokuroras, jo kompetencija. prokuratūros personalas ir prokurorai. prokurorų tarnyba. Prokurorų stažuotė ir kvalifikacijos kėlimas. Prokurorų karjera. Prokurorų laipsniai. Prokurorų atleidimas ir nušalinimas nuo pareigų, jų skatinimas ir drausminė atsakomybė. prokuratūros pareigūnų statusas ir kompetencija. Prokurorų funkcijos. Kitos prokurorų pareigos ir teisės. viešo intereso gynimas. Prokuroro vaidmuo ginant viešąjį interesą civiliniame procese. Prokuroro vaidmuo ginant viešąjį interesą baudžiamajame procese. Prokurorų veiklos ginant viešą interesą civiliniame procese kokybiniai rodikliai.


Vyriausiasis justicijos patarėjas (Generalinės prokuratūros prokurorai, apygardos vyriausieji prokurorai ( jo pavaduotojai), apylinkių prokuratūrų vyriausieji prokurorai (jo pavaduotojai);

Šiuos laipsnius įsakymu suteikia generalinis prokuroras remdamasis Atestacijos komisijos išvadomis.

be svarbios priežasties du kartus neatvyksta i Atestacijos komisijos posėdį;

tarnyboje yra neblaivus, apsvaigęs nuo narkotinių ar toksinių medžiagų ar atsisako pasitikrinti sveikatą;

yra pagrindas manyti, kad padarė veiką, turinčią tarnybinio nusižengimo ar nusikalstamos veikos požymių;

Prokurorui tarnybinė nuobauda skiriama generalinio prokuroro įsakymu, ne vėliau kaip per 15 dienų, nuo tarnybinio patikrinimo (jis atliekamas nedelsiant, kai gaunama generalinio prokuroro (jo pavaduotojų) rezoliucija jį pradėti, ir atliekamas ne ilgiau kaip 30 d.) išvadų pateikimo. Patikrinimas atliekamas, kai prokuroro veika turi:

įstatymo pažeidimo, tarnybinio nusižengimo ar prokuroro vardą žeminančio poelgio požymių;

  • Teisė Konspektai
  • 2011 m.
  • 19 puslapių (6091 žodis)
  • Teisės konspektai
  • Microsoft Word 49 KB
  • LR prokuratūra. Jos sistema
    9 - 3 balsai (-ų)
LR prokuratūra. Jos sistema. (2011 m. Rugpjūčio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/lr-prokuratura-jos-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 09:51