Lsu neuromechanikos 3 labaratorinis


Vyrų pataikymo į taikinius priklausomybė nuo taikinio dydžio, tyrimą atliekant kaire ir dešine rankomis. Laboratorinis darbas nr. Matematinė statistika. Rezultatų aptarimas. Išvados. Literatūra.

Metodika – sveiki studentai iš kurių vienas atliko tyrimą kitas fikstavo laiką.Tiriamasis buvo supažindintas su tyrimo tikslais, procedūra ir galimais nepatogumais.

Pataikymo tyrimas. Greito ir tikslaus judesio atlikimo metu laboratoriniame darbe buvo naudojama A4 formato lapas su užduotimis ir šratinuku vietoj DPA-1 (dinaminių parametrų analizatoriaus prietaisas), laikmatis, piešimo ir rašymo priemonės (žymeklis, šratinukas ar kt., dviejų spalvų), liniuotė.

Tyrimo organizavimas. Tiriamieji turėjo atlikti kiek galima greičiau šratinuku iš eilės (1,2,3... taikinys), pataikyti į taikinio centrą, perkeliant šratinuką oru, pradedat nuo pradmės zonos. Kartojimų skaičius be pertraukos — 5 taikymo bandymai į kiekvieną taikinį. Tyrimas atliekamas kaire ir dešine rankomis. Po pataikymo tyriamieji atliko:

Taikinys padalijamas vertikaliai į dvi dalis lygias dalis: pliusas (+) — pataikymas (dešinė pusė); minusas (-) — pataikymas (kairė pusė).

Liniuote išmatuojami atstumai (mm) tarp taikinio centro ir pataikymo žymės.

Suskaičiuojamos laidos ir išmatuojami atstumai (mm) nuo taikinio centro iki klaidos pataikymo žymės.

Aritmetinio vidurkio, dešinės rankos pataikymo į mažo atstumo ir mažus taikinius, skirtumas matyti pirmojo bandymo metu. Dešinės rankos arimetrinis T-1 vidurkis mažesnis, nei kairės (dešinės 1,80 mm, kairės 5.20 mm) ir šiame tyrime galime matyti gan ženkų skirtumą darp duominojančios dešinės ir kairės rankos,Tačiau atliekant didelį atstumą ir mažą taikinį tyrimą aritmetinis vidurkis ženkliai nesiskyrė ir kairės rankos aritmetinis vidurkis netgi buvo mažesnis,tačiau savo ruožtu ir tyrimo laikas buvo ilgesnis 10.8 lygiant su dešinės 9.6s.

  • Medicina Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (958 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rokas
  • Lsu neuromechanikos 3 labaratorinis
    10 - 4 balsai (-ų)
Lsu neuromechanikos 3 labaratorinis. (2015 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/lsu-neuromechanikos-3-labaratorinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 13:13
×