Lustynų plokštės su AMD procesoriais lyginamoji analizė


Analitinė dalis. Užduoties analizė. Pagrindinių informacijos šaltinių apžvalga. Lustynų sandara ir funkcijos, palaikomos magistralės ir sąsajos. Projektinė dalis. Skirtingų vartotojų segmentų klasių poreikių analizė. Lustynų architektūrinių ypatumų ir charakteristikų analizė. Pagrindiniai vertinimo kriterijai. Darbo rezultatai. išvados. Darbo rezultatai. Išvados. Kursiniame darbe naudotų informacijos šaltinių sąrašas. Grafiniai darbai. Našumo ir kainos santykio paskirstymo grafikas. Lustų rinkinio sandaros schema.

Kursinio darbo tikslai:

1.Išanalizuoti pagrindinės plokštės lustynų sandarą ir funkcijas.

2.Apibrėžti gamintojus siūlančius lustynus pagrindinėms plokštėms su AMD procesoriais.

3.Išanalizuoti minėtų lustynų architektūrinius ypatumus ir charakteristikas.

4.Išryškinti kokias funkcines galimybes jie gali suteikti kompiuteriams.

Mano asmeniniai tikslai būtų tokie: kuo daugiau sužinoti apie pagrindinių plokščių skirtų AMD procesoriams lustynų sandarą ir funkcijas. Gauti kuo daugiau informacijos apie pagrindinius gamintojus siūlančius lustynus pagrindinėms plokštėms su AMD procesoriais taip pat išanalizuoti minėtų lustynų ypatumus, galimybes ir charakteristikas. Išsiaiškinti ir pabrėžti lustynų funkcijas ir kokias galimybes jie gali suteikti kompiuteriams.

  • Technologijos Kursinis darbas
  • Microsoft Word 463 KB
  • 2014 m.
  • 27 puslapiai (5427 žodžiai)
  • Kolegija
  • Juras
  • Lustynų plokštės su AMD procesoriais lyginamoji analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Lustynų plokštės su AMD procesoriais lyginamoji analizė. (2014 m. Gruodžio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/lustynu-plokstes-su-amd-procesoriais-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:16
×