Lyderiavimas: lyderiavimas būdingųjų bruožų požiūriu


Sąvokos Lyderiavimas Lyderystės ir vadovavimo. Sąvokos. Lyderis - tai žmogus, kuris turi aiškų suvokimą apie tai. Lyderiavimas. Lyderystė, kaip socialinis reiškinys būdingas žmogaus prigimčiai. Pirmiausia lyderystė įtraukia. Trečia Lyderiavimo bruožas yra gebėjimas panaudoti skirtingas galios formas. Lyderystės ir vadovavimo santykis. Lyderystės sąvoka dažnai painiojama su vadovavimo. Vadovo pagrindinė funkcija. Lyderystė būdingųjų bruožų požiūriu. Būdingųjų bruožų („Didžiojo žmogaus“) požiūris nagrinėja individualius lyderių bruožus bei savybes. Todėl psichologams ir kitiems mokslininkams rūpėjo nustatyti sėkmingai vadovaujantiems. Lyderiai ir ne lyderiai. Atlikta nemažai tyrimų, kuriais buvo siekiama išsiaiškinti visiems lyderiams būdingas savybes. Mokslininkai ištyrė gerai pasaulyje žinomų lyderių. Būdingųjų bruožų teorijos pradininku yra laikomas Galtonas (1869P g. Ryžtingumas. Ryžtingam lyderiui būdingos šios savybės iniciatyvumas. Socialumas. Tai lyderio polinkis ieškoti malonių socialinių santykių. Efektingi ir neefektingi lyderiai. Naujesnis ir ne toks paplitęs požiūris. T. R. C. Appleby (2003), kaip esminius efektyvaus lyderiavimo bruožus įvardija gebėjimą įtikinti. Kitų tyrimų metu. Apibendrinimas. Ieškant atsakymo, kokios savybės būdingos lyderiams. Literatūros sąrašas.


Orientacijų saryšiai: ab lietuvos paštas filialo atvejo studija. kurtkutė g. 2015. šiauliai. magistro darbas. lyderio elgsena organizacijoje pokyčių kontekste. dirsytė i. 2009. vilnius. magistro baigiamasis darbas. požiūris į lyderystę būdingųjų bruožų aspektu. bendaravičienė r. 2017. vilnius. straipsnis. lyderystė – amžina kaip žmonija tema.

  • MS PowerPoint 166 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (1118 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Lyderiavimas: lyderiavimas būdingųjų bruožų požiūriu
    10 - 3 balsai (-ų)
Lyderiavimas: lyderiavimas būdingųjų bruožų požiūriu. (2019 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyderiavimas-lyderiavimas-budinguju-bruozu-poziuriu.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 25 d. 22:00
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo