Lyderiavimas skaidrės


Lyderystes skaidres. Barako obamos vertinimas referatai. Barako obamos kalbėjimo stilius.

Skaidrės apie lyderystę. Lyderystės sampratos ir jos praktiniai pavyzdžiai. Lyderystės sampratos. Lyderystė yra procesas. Lyderystė reiškia darbą su žmonėmis. Lyderystei rūpi. Švietimo lyderystė. Nuolatinis nuoseklus mokymas ir mokymasis. Atkaklus siekis išmokti. Pagal funkcijas lyderystė gali būti. Lyderystės praktiniai pavyzdžiai. Vladas garastas. Jonas paulius. Barakas obama. Nomeda marčėnaitė.

Pasak Jonušaitės S. ir ir dr. Žvirdausko D. lyderystė suvokiama kaip reiškinys, kurio esmė – kokiu nors būdu daroma tobulėti skatinantis poveikis ar įtaka kitam žmogui ar jų grupei (LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLŲ MINISTERIJA., Lyderių laikas. Vilnius: Švietimo aprūpinimo centras, 2007. p. 6.). Lyderystę kiekvienas žmogus gali suprasti labai įvairiai.

Pagal funkcijas lyderystė gali būti: Komandinė; Operacinė; Strateginė.

Barakas Obama Jam vadovaujant JAV armija atsitraukė iš Irako; Prezidentaujant Obamai uždarytas Gvantanamo kalėjimas.

Nomeda Marčėnaitė TV3 televizijos labdaros projekto „TV3 išsipildymo akcija“, kurios metu padedama našlaičiams, iniciatorė.

  • MS PowerPoint 130 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (330 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Lyderiavimas skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Lyderiavimas skaidrės. (2013 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyderiavimas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 19:22
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo