Lyderio savybės


Lyderio uždaviniai. Lyderio ivadas. Lyderio veiklos metodai. Kursinis apie lyderius. Lyderio mokslo baze. Testas lyderio savybems issiaiskinti. Mokinio lyderio savybes. Mokiniu lyderio savybes. Kaip ugdyti lyderio savybes. Rasinys ko reikia, kad butum lyderis.

Įvadas. Šiuolaikinio lyderio samprata. Šiuolaikinio lyderio savybės. Komerciniai gebėjimai. Moralinės savybės. Tyrimas „šiuolaikinio lyderio savybių raiška“. Tyrimo instrumentarijus ir logika. Tyrimo rezultatai. Išvados. Literatūra. Priedai. Priedas anketa. Priedas tyrimo instrumentarijus.

Visoms organizacijoms bendra tai, kad kiekviena turi vadovą. Siekiant, kad organizacija sėkmingai plėtotųsi, joje dirbtų kūrybiška ir veikli komanda, būtina pradėti nuo vadovo. Daugiausia dėmesio skiriama vadovui, jo parengimui, ieškojimui ir atrankai, vadovo strategijai ir valdymo stiliui, vadovo savybėms ugdyti. Kad būtum lyderiu reikia lavinti savo sugebėjimus, ugdyti charakterį, rasti savyje jėgų ir energijos valdyti aplinkybes, keisti įvykių eigą

Kiekvienam vadovui keliamas nelengvas uždavinys — praktiškai suderinti realiai priešiškus kolektyvo, atskirų darbuotojų, valstybės ir savo asmeninius interesus. Norėdamas išspręsti šį uždavinį šiuolaikinis vadovas turi turėti tam tikrų savybių ir gebėjimų.

Darbo objektas — šiuolaikinio lyderio savybės.

Darbo tikslas — atskleisti šiuolaikinio lyderio savybes ir jų raišką.

Darbo uždaviniai:

1.atskleisti šiuolaikinio lyderio sampratą;

2.išsiaiškinti šiuolaikinio lyderio savybes;

3.atlikti tyrimą „šiuolaikinio lyderio savybių raiška“.

Darbo metodai: mokslinės literatūros analizė, anketinė apklausa.

  • Microsoft Word 70 KB
  • 2015 m.
  • 23 puslapiai (4247 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Lyderio savybės
    10 - 1 balsai (-ų)
Lyderio savybės. (2012 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyderio-savybes.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 10:15
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo