Lyderio vieta personalo valdymo procese


Įvadas. Lyderio samprata. Lyderio asmenybės bruožai. Lyderio tipai. Lyderiavimo samprata. Lyderio ir vadybininko palyginimas. Vadovas – lyderis. Šiuolaikinio lyderio koncepcija. Lyderio problemos. Šiuolaiknio lyderio koncepcijos ir problemų tyrimas. Tyrimo metodika. Duomenų interpretavimas ir analizė. Išvados. Literatūra. Priedai.

Atlikę tyrimą nustatėme , jog respondentai palankiausiai vertino šiuolaikinio lyderio sugebėjimą atskleisti darbuotojų sugebėjimus.Su tokia pat išvada susidūrėme ir pažiūrėje į teorinę dalį.Joje taip pat aprašoma, jog šiuolaikinis lyderis pirmiausia turi pažinti savo darbuotojus ir mokėti atskleisti jų sugebėjimus.Juk geros komandos kokybė-tai lyderio sugebėjimų veidrodis.Galime drąsiai teigti,jog respondentų ir literatūros rašytojų nuomonė visiškai sutampa..Šiuolaikinis lyderis ir organizacija vienas kitą ugdo,skatina atskleidimo procesą, kurio metu lyderis įsilieja į darbuotojų aplinką.Šiuolaikinis lyderis privalo užtikrinti ,kad organozacijopje ar jos padalinio tikslai būtų pasiekti,o tam būtina,kad visi komandos nariai ne tik aiškiai žinotų tikslus ir juos priimtų,bet ir aktyviai juos įgyvendintų.Todėl šiuolaikinis lyderis turi sugebėti bendrauti su darbuotojais,t.y. rasti priemonių ,kurios leistų darbuotojams atskleisti savo galimybes.

  • Microsoft Word 63 KB
  • 2015 m.
  • 29 puslapiai (6274 žodžiai)
  • Kolegija
  • Nerijus
  • Lyderio vieta personalo valdymo procese
    9 - 1 balsai (-ų)
Lyderio vieta personalo valdymo procese. (2014 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyderio-vieta-personalo-valdymo-procese.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 08:15
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo