Lyderis ir lyderystė skaidrės pristatymas


Lyderyste prisistatymas. Autoritetas skaidres. Lyderio itaka grupes efektyvumui didinti. Abraomas linkolnas kaip lyderis. Skaidres kas yra lyderis. Abraomas linkolnas skaidres.

Lyderio įtaka grupės darbo efektyvumui didinti. Kas yra lyderis? Žmogaus elgsena, įtakojanti sekėjų požiūrį ir veiksmus. Napaleonas. Įžymusis prancūzas. Abraomas linkolnas. Niūrusis intravertas, žmonijai nusipelnęs. Lyderio galimi bruožai. Nėra tikslai nustatyta. Ar daug kalbantis žmogus gali tapti lyderiu? Lyderio įtaka grupės darbui. Keli lyderių tipai. Aplinkos. Veiksmingas. Demokratinis. Charizmatinis. Lyderiavimas - mokslas. Orientuotas labiau į santykius, tada efektyvesnis darbas. Naudota literatūra.

Tema: ,,Lyderio įtaka grupės darbo efektyvumui didinti”2012, Klaipėda.

Įžymusis prancūzas Napaleonas. Labai dideliai žmonių grupei buvęs geriausias lyderis.

Linkolnas - niūrusis intravertas, žmonijai nusipelnęs ypač geru lyderiavimu.

Lyderis formuoja visą grupės veiklą, todėl lyderiui yra svarbu, gerai sutarti su visa grupe, padėti išspręsti įvairias problemas, pačiam daug dirbti - nenuvertinant kitų grupės narių. Jai taip bus vykdomas procesas, Lyderis, užsitikrins gerą lyderio vardą.

Kuomet lyderis būna orientuotas labiau į santykius, tada efektyvesnis darbas vyksta sklandžiau. Lyderių vadovavimas grindžiamas ne formalia valdžia, tačiau jei taip būtų, tada formalus vadovas turėtų turėti savybių. Vis dėl to lyderiavimas yra mokslas, nes įvairių lyderio ir vadovo savybių galima įgyti mokantis.

  • MS PowerPoint 305 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (388 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Lyderis ir lyderystė skaidrės pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Lyderis ir lyderystė skaidrės pristatymas. (2013 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyderis-ir-lyderyste-skaidres-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 09:40
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo