Lyderystė ir lyderiai


Lyderystė ir lyderiai.  Darbo tikslas – kuo daugiau sužinoti ir aprašyti apie lyderystę ir lyderius. Lyderystė. Yra daugybė sakinio “Lyderystė – tai. Nors lyderystės samprata aprašoma labai įvairiai. ALyderystės susijimas su įtaka yra būtinas dalykas lyderystei. C Lyderystė atsiranda. Pagal šiuos teiginius galima parašyti lyderystės apibrėžimą. Lyderis – tai yra žmogus, kuris priima sprendimus. Lyderių tipai. Autokratinis lyderis sprendimus priima vienas. Tarnaujantis lyderis padeda siekti tikslo suteikdamas savo darbuotojams tai. Per visą pasaulio istoriją buvo daug garsių lyderių. Kiekvienoje grupėje ankščiau ar vėliau iškyla arba būna paskiriamas lyderis. Napoleonas Bonapartas. (1769 m. – 1821m. ). Napoleonas pasižymėjo dideliais gabumais. Adolfas Hitleris. A. Hitleris turėjo neeilinius sugebėjimus bendrauti su miniomis žmonių. Adolfo Hitlerio kalba. Išvados. Viską apibendrinus galima. Literatūra.

Nors lyderystės samprata aprašoma labai įvairiai, galima išskirti šias svarbiausias reiškinio dalis: a) lyderystė susijusi su įtaka; b) lyderystė susijusi su tikslo siekimu; c) lyderystė atsiranda grupėje;.

C) Lyderystė atsiranda grupėse.Grupės yra geriausia aplinka lyderystei.Lyderystės poveikis bendrą tikslą turinčių žmonių yra labai svarbus. Tai gali būti maža grupė ar didelė grupė, apimanti visą organizaciją.

Pagal šiuos teiginius galima parašyti lyderystės apibrėžimą. Lyderystė tai yra dalykas, kurio metu vienas žmogus daro įtaką žmonių grupei, kad būtų pasiekti norimi tikslai, rezultatai.

Lyderis – tai yra žmogus, kuris priima sprendimus, motyvuoja savo sekėjus ir daro įtaką kolektyvo nariams. Pasaulyje egzistuoja daug skirtingų lyderiavimo tipų, o šie dažniausiai pasitaikantys: Autokratinis,biurokratinis,charizmatinis, demokratinis,tarnaujantis,veiksmingas.

Autokratinis lyderis sprendimus priima vienas. Biurokratinis lyderis laikosi susikurtų procedūrų. Charizmatinis lyderis suteikia energijos ir užsidegimo savo komandos nariams. Demokratinis lyderis vadovauja, įsiklausydamas į savo komandos idėjas.

Per visą pasaulio istoriją buvo daug garsių lyderių, tokių kaip: Napoleonas Bonapartas, Adolfas Hitleris, Vinstonas Čerčilis, Josifas Stalinas.

  • MS PowerPoint 497 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (489 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arnoldas
  • Lyderystė ir lyderiai
    10 - 6 balsai (-ų)
Lyderystė ir lyderiai. (2014 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyderyste-ir-lyderiai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 00:18
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!