Lyderystė Koučingas


Klaipėdos valstybinės kolegijos socialinių. Tikrieji lyderiai ne tik įkvepia juos supančius žmones. Tikroji kryptis. Tikroji kryptis- tai individų vidinis kompas. Uždaviniai Atskleisti, kas yra tikroji kryptis ir tikrasis lyderis. Tikrosios lyderystės aspektai. Aistringas tikslo siekimas Vertybių puoselėjimas. Aistringas tikslo siekimas. Ttikrieji lyderiai privalo pirmiausia suprasti saveir išsiaiškinti savo potraukius. VERTYBIŲ PUOSELĖJIMAS. tikrieji lyderiai privalo pirmiausia suprasti saveir išsiaiškinti savo potraukius. NUOŠIRDUS VADOVIMAS. Nuoširdžiai vadovauti reiškia aistringai mėgti savo darbą. TVIRTŲ SANTYKIŲ KŪRIMAS. Gebėjimas užmegzti tvirtus santykius yra svarbus tikrojo lyderio bruožas. Savidrausmė Tikrieji. Vadovavimoir lyderystės principai. Vadovas Nustato aiškiai išmatuojamus tikslus. Bruožai būdingi veiksmingai lyderystei. Prisiaikymas prie situacijos Bendrumas socialinės aplinkos apžvilgiu. Gebėjimai būdingi veiksmingai lyderystei. Intelektualiniai gebėjimas Konceptualus mąstymas. Koučingas. Koučingas - tai paprasta ir efektyvi metodika. Kurjis naudojamas? Versle koučingas yra sėkmingai naudojamas. Asmeniniame gyvenime koučingas naudojimas pačiais įvairiausiais atvejais. Koučingo formulė. Rezultatas = Potencialas – Kliūtys + Įgalinimai Potencialas. Išvados.

Tikroji kryptis- tai individų vidinis kompas, kuriuo sėkmingai vadovaujasi gyvenime. Tai tarsi orientyras – taškas nuolat besisukančiame pasaulyje,- padedantis vadovams nenukrypti iš kelio. Tikrosios krypties esmė yra tai, kas visiems gyvenime yra svarbiausia ir būtiniausia: pasitenkinimo šaltiniai, potraukiai ir puoselėjamos vertybės. Kompasas rodo magnetinį polių, taip pat ir tikroji kryptis, ji veda vadovavimo tikslo link. Tikrieji lyderiai bus tie, kurie vadovausis savo vidiniu kompasau, o žmonės tiesiog savaime bursis aplink juos.

Uždaviniai: Atskleisti, kas yra tikroji kryptis ir tikrasis lyderis; Peržvelgti tikrosios lyderystės aspektus; Peržvelgtis 3 lyderystės etapus; Atskleisti vadovavimo ir lyderystės principus; Atskleisti bruožus ir gebėjimus, būdingus veiksmingai lyderystei; Atskleisti, kas yra koučingas;.

Aistringas tikslo siekimas; Vertybių puoselėjimas; Nuoširdus vadovavimas; Tvirtų santykių kūrimas; Savidrausmė;.

Aistringas tikslo siekimas. Ttikrieji lyderiai privalo pirmiausia suprasti saveir išsiaiškinti savo potraukius. Pastarieji rodo jų lyderystės tikslą. Nesuvokdami savo tikslo, vadovai pasikliauja „aš“ ir yra priklausomi nuo narcistinių silpnybių.

Vadovas: Nustato aiškiai išmatuojamus tikslus; Užtikrina veiklos standartus; Nustato procedūras ir sistemas, leidžiančias veiksmingai dirbti; Sėkmingai sprendžia iškilusias problemas; Naudojasi praeities patirtimi; Imasi veiksmų;.

Prisiaikymas prie situacijos; Bendrumas socialinės aplinkos apžvilgiu; Ambicingumas ir orientavimasis į laimėjimus; Savęs įvertinimas; Polinkis į bendradarbiavimą; Ryžtingumas;.

Patikimumas Polinkis vyrauti (siekimas daryti įtaką kitiems); Energingumas; Užsispyrimas; Pasitikėjimas savimi; Streso toleravimas; Noras prisiimti atsakomyę;.

  • MS PowerPoint 558 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (683 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintarė
  • Lyderystė Koučingas
    10 - 5 balsai (-ų)
Lyderystė Koučingas. (2015 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyderyste-koucingas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:14
×