Kas yra lyderystė?

Juste

jeigu nori būti lyderiu tai tu turi būti atsakingas, komunikalus, entueziastas,  delegalus ar tu toks esi žmogau? kaip atsakyti ar gerai bus?

KlausimaiLyderystė5 atsakymaiKlausimas atsakytas
Gegužės 20 d. 18:51
Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

Atsakymai (5)

Edvardas

Priešingai nei vadovavimas, lyderystė yra atsakomybės priėmimas. Tai įsipareigojimas tiek bendražygiams, tiek sau. Nuolatos rodomas iniciatyvumas, ryžtas ir atkaklumas, nepaminant kitų orumo - savybės skiriančios tikrą lyderį nuo vadovo. Lyderystės bruožai nenusteblia žmogiškųjų savybių. Priešingai. Jos papildo viena kitą. Lyderystė - gebėjimas skirtingų požiūrių žmones sutelkti kryptingai veiklai, pastebėti kiekvieno stipriausias individualias savybes ir racionaliai pritaikyti jas komandiniam darbui.

Gegužės 21 d. 11:17 Geriausias atsakymas
Kasparas

Jei tik egzistuoja sėkmės paslaptis, tai yra gebėjimas suvokti kito žmogaus požiūrį ir pažiūrėti į dalykus iš kito žmogaus kampo.Verslas, kuris uždirba tik pinigus, yra prastas verslas.Gebėjimas įvertinti savo padėtį yra susijęs su kita gero lyderio savybe - siekiu tobulėti.Lyderiams svarbu gebėti planuoti ir kurti strategijas. Tačiau kur kas svarbiau yra ryžtas imtis veiksmų, net jei jie yra rizikingi.Jei norite būti stiprus lyderis, turite suvokti, kad jūsų reikalavimai turi būti labai aukšti. Visų pirma - sau.

Gegužės 20 d. 21:10
Kasparas

https://www.vdu.lt/lt/lyderyste-amzina-kaip-zmonija-tema/

Internete yra pilna informacijos, tiesiog ieškok.

Gegužės 20 d. 21:57
rrr

kito nuomones priemimas, atsakomybes turejimas, mokejimas patarti, padeti

Gegužės 21 d. 21:46
Mantvydas

Lyderystė – tai ne daiktavardis, tai veiksmažodis. Tai – įtaka. Taip visada buvo ir visada bus. Ir geroji žinia yra ta, kad kiekvienas turi savyje jėgą ir galią daryti įtaką (ir ją nuolat didinti).

Gegužės 21 d. 22:14
Šis klausimas jau atsakytas ir išrinktas geriausias atsakymas. Atsakykite į klausimus kurie laukia atsakymo.
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema