Kas yra lyderystė?

Juste

jeigu nori būti lyderiu tai tu turi būti atsakingas, komunikalus, entueziastas,  delegalus ar tu toks esi žmogau? kaip atsakyti ar gerai bus?

KlausimaiLyderystė5 atsakymaiKlausimas atsakytas
2019 m.
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (5)

Edvardas

Priešingai nei vadovavimas, lyderystė yra atsakomybės priėmimas. Tai įsipareigojimas tiek bendražygiams, tiek sau. Nuolatos rodomas iniciatyvumas, ryžtas ir atkaklumas, nepaminant kitų orumo - savybės skiriančios tikrą lyderį nuo vadovo. Lyderystės bruožai nenusteblia žmogiškųjų savybių. Priešingai. Jos papildo viena kitą. Lyderystė - gebėjimas skirtingų požiūrių žmones sutelkti kryptingai veiklai, pastebėti kiekvieno stipriausias individualias savybes ir racionaliai pritaikyti jas komandiniam darbui.

2019 m. Geriausias atsakymas
Kasparas

Jei tik egzistuoja sėkmės paslaptis, tai yra gebėjimas suvokti kito žmogaus požiūrį ir pažiūrėti į dalykus iš kito žmogaus kampo.Verslas, kuris uždirba tik pinigus, yra prastas verslas.Gebėjimas įvertinti savo padėtį yra susijęs su kita gero lyderio savybe - siekiu tobulėti.Lyderiams svarbu gebėti planuoti ir kurti strategijas. Tačiau kur kas svarbiau yra ryžtas imtis veiksmų, net jei jie yra rizikingi.Jei norite būti stiprus lyderis, turite suvokti, kad jūsų reikalavimai turi būti labai aukšti. Visų pirma - sau.

2019 m.
Kasparas

https://www.vdu.lt/lt/lyderyste-amzina-kaip-zmonija-tema/

Internete yra pilna informacijos, tiesiog ieškok.

2019 m.
rrr

kito nuomones priemimas, atsakomybes turejimas, mokejimas patarti, padeti

2019 m.
Mantvydas

Lyderystė – tai ne daiktavardis, tai veiksmažodis. Tai – įtaka. Taip visada buvo ir visada bus. Ir geroji žinia yra ta, kad kiekvienas turi savyje jėgą ir galią daryti įtaką (ir ją nuolat didinti).

2019 m.
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo